جدایی و طلاق، اتفاقی است که شاید برای هر کسی رخ بدهد اما وقتی در زندگی افراد مشهور پیش می‌آید ابعاد گسترده‌تری پیدا می‌کند.

به گزارش مووی مگ به نقل از آخرین خبر، طلاق اغلب با تشنج، درگیری و دلخوری همراه است. اما مواجهه برخی از بازیگران بعد از طلاق با همسر و زندگی سابقشان به دور تصور اغلب مردم است طوری که باعث تعجب همه می‌شود. اگر می‌خواهید بدانید کدام بازیگران در این دسته قرار می‌گیرند با ما همراه باشید.


گلاب آدینه

0404504503333
همسر:
مهدی هاشمی

فرزند: نورا هاشمی
مدت زندگی مشترک: گلاب آدینه و مهدی هاشمی سال 1359 ازدواج کردند. خبری که مبنی بر طلاق رسمی این زوج باشد، منتشر نشده است.
واکنش گلاب آدینه به همسرش بعد از جدایی: وی در جشن حافظ این‌گونه از مهدی هاشمی یاد کرد: تشکر می‌کنم از اساتیدم و مخصوصا مهدی هاشمی که اولین کسی بود که از او آموختم.
فرجام: مهدی هاشمی با اعلام رسمی ازدواج مجددش عملا نشان داد که زندگی مشترکش با گلاب آدینه خاتمه پیدا کرده است.
بهاره رهنما
04045045033333

همسر سابق:
پیمان قاسمخانی

فرزند: پریا قاسمخانی
مدت زندگی مشترک: 14 سال
واکنش بهاره رهنما به همسرش بعد از جدایی: ما (من و پیمان) مثل دو دوست بودیم که مسیرمان تغییر کرد. یک اسم‌هایی مثل ایشون (پیمان قاسمخانی) از حد مسائل شخصی می‌گذرد و این قدر بزرگ و نازنین هستند که همه دوستشان داریم. وی همچنین گفت: من در شاهچراغ برای آرامش و خوشبختی ایشون نماز خواندنم.
فرجام: بهاره رهنما سال 96 با امیرخسرو عباسی ازدواج کرد. خبری از ازدواج مجدد پیمان قاسمخانی منتشر نشده و به نظر می‌رسد وی هنوز تنها زندگی می‌کند.
آزاده صمدی
0404504503333353

همسر سابق:
هومن سیدی

مدت زندگی مشترک: 7 سال
واکنش آزاده صمدی به همسرش بعد از جدایی: این بازیگر درباره زندگی‌اش با هومن سیدی می‌گوید: تا آن جایی که با هم زندگی کردیم موفق بودیم من به موفقیت آقای سیدی کمک کردم آقای سیدی هم به موفقیت من کمک کرد و زمانش تمام شد.
فرجام: هومن سیدی بعد از جدایی ازدواج کرد و یک دختر دارد. آزاده صمدی هنوز مجرد است.
فرحناز منافی ظاهر
040450450333336

همسر سابق:
حسین محب‌اهری

مدت زندگی مشترک: 23 سال
فرزندان: یاسی و اسد محب‌اهری
واکنش فرحناز منافی ظاهر به همسرش بعد از جدایی: این بازیگر به معنای واقعی عاشق همسرش بود و بعد از جدایی هم درباره حسین محب اهری می‌گفت او یک انسان خوب و والایی است.
فرجام: حسین محب اهری بعد از طلاقش ازدواج کرد و در سال 97 درگذشت. فرحناز منافی ظاهر بعد از جدایی‌اش ازدواج نکرد.