اسامی نامزدهای بخش مسابقه سینمای ایران اعلام شد685498


خبرگزاری فارس: اسامی نامزدهای دریافت سیمرغ بلورین بخش مسابقه سینمای ایران سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، اسامی کاندیداهای بخش های مختلف سی امین جشنواره فیلم فجر به شرح زیر است.


کاندیداهای بهترین فیلم (به تهیه کننده):


1- سعید سعدی، سیما فیلم برای فیلم روزهای زندگی


2- سید ابوالقاسم حسینی، بنیاد سینمایی فارابی برای فیلم ملکه


3- داریوش مهرجویی برای فیلم نارنجی پوش


4- رضا رخشان برای فیلم ضد گلوله


5- علی سرتیپی، مهدی داوری برای فیلم پل چوبی


6- منوچهر محمدی برای فیلم بوسیدن روی ماه


کاندیداهای بهترین کارگردانی:


1- داریوش مهرجویی برای کارگردانی فیلم نارنجی پوش


2- محمد علی باشه آهنگر برای کارگردانی فیلم ملکه


3- پرویز شیخ طادی برای کارگردانی فیلم روزهای زندگی


4- همایون اسعدیان برای کارگردانی فیلم بوسیدن روی ماه


5- مانی حقیقی برای کارگردانی فیلم پذیرایی ساده


کاندیداهای بهترین فیلم نامه:


1- همایون اسعدیان برای نگارش فیلم نامه بوسیدن روی ماه


2- پرویز شیخ طادی برای نگارش فیلم نامه روزهای زندگی


3- محمد رضا گوهری و محمد علی باشه آهنگر برای نگارش فیلم نامه ملکه


4- وحیده محمدی فر ، داریوش مهرجویی برای نگارش فیلم نامه نارنجی پوش


5- مصطفی کیایی برای نگارش فیلم نامه ضد گلوله




کاندیداهای بهترین بازیگر زن:


1- هنگامه قاضیانی برای بازی در فیلم روزهای زندگی


2- بهناز جعفری برای بازی در فیلم تلفن همراه رییس جمهور


3- لیلا حاتمی برای بازی در فیلم نارنجی پوش


4- مهناز افشار برای بازی در فیلم پل چوبی


5- شیرین یزدان بخش برای بازی در فیلم بوسیدن روی ماه


6- ترانه علیدوستی برای بازی در فیلم پذیرایی ساده


کاندیداهای بهترین بازیگر مرد:


1- حمید فرخ نژاد برای بازی در فیلم های گشت ارشاد، روزهای زندگی


2- فرهاد اصلانی برای بازی در فیلم های خرس، زندگی خصوصی


3- حسین یاری برای بازی در فیلم یک سطر واقعیت


4- رضا عطاران برای بازی در فیلم  خوابم می آد


5- میلاد کی مرام برای بازی در فیلم ملکه


6- مصطفی زمانی برای بازی در فیلم یه عاشقانه ساده


کاندیداهای بهترین بازیگر نقش مکمل زن:


1- یکتا ناصر برای بازی در فیلم یکی می خواد باهات حرف بزنه


2- ویشگا آسایش برای بازی در فیلم برف روی کاج ها


3- شبنم مقدمی برای بازی در فیلم بوسیدن روی ماه


4- میترا حجار برای بازی در فیلم نارنجی پوش


5- بیتا فرهی برای بازی در فیلم در انتظار معجزه

کاندیداهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:


1- اکبر عبدی برای بازی در فیلم خوابم می آد


2- حمید آذرنگ برای بازی در فیلم ملکه


3- ساعد سهیلی برای بازی در فیلم گشت ارشاد


4- افشین هاشمی برای بازی در فیلم بی خداحافظی


5- پولاد کیمیایی برای بازی در فیلم گشت ارشاد


6- احمد مهران فر برای بازی در فیلم یک عاشقانه ساده


کاندیداهای بهترین فیلم برداری:


1- علیرضا زرین دست برای فیلم ملکه


2- حسین جعفریان برای فیلم بوسیدن روی ماه


3- امیر کریمی برای فیلم روزهای زندگی


4- حسن پویا برای فیلم راه بهشت


5- تورج منصوری برای فیلم پل چوبی


کاندیداهای بهترین تدوین:


1- واروژ کریم مسیحی، مهدی سعدی برای فیلم روزهای زندگی


2- هایده صفی یاری برای فیلم نارنجی پوش


3- سعید شاهسواری برای فیلم بی خداحافظی


4- مهدی حسینی وند برای فیلم گیرنده


5- نیما جعفری جوزانی برای فیلم ضد گلوله


کاندیداهای بهترین صدابرداری:


1- نظام الدین کیایی برای نارنجی پوش


2- رضا تهرانی برای فیلم روزهای زندگی


3- پرویز آبنار برای فیلم بی خداحافظی


4- ساسان نخعی برای فیلم بوسیدن روی ماه


5- عباس رستگار پور برای فیلم ملکه


کاندیداهای بهترین صدا گذاری:


1- محمد رضا دلپاک برای فیلم خرس


2- فرامرز ابوالصدق برای فیلم روزهای زندگی


3- امیر حسین قاسمی برای فیلم ملکه


4- پرویز آبنار برای فیلم بی خداحافظی


5- مهران ملکوتی برای فیلم ضد گلوله


کاندیداهای بهترین صحنه و لباس:


1- علی نصیری برای فیلم روزهای زندگی


2- عباس بلوندی برای فیلم ملکه


3- پروین صفری برای فیلم پل چوبی


4- شهرام قدیری برای فیلم شور شیرین


5- لیلا حاتمی برای فیلم پله آخر


کاندیداهای بهترین چهره پردازی:


1- عباس صالحی برای فیلم روزهای زندگی


2- سعید ملکان برای فیلم ملکه


3- ایمان امیدواری برای فیلم خوابم می آد


4- رسول سید عربی برای فیلم آمین خواهیم گفت


5- عبداله اسکندری برای فیلم یه عاشقانه ساده

کاندیداهای بهترین موسیقی:


1- محمد رضا عقیلی برای فیلم روزهای زندگی


2- حسین علیزاده برای فیلم ملکه


3- ناصر چشم آذر برای فیلم گشت ارشاد


4- فردین خلعتبری برای فیلم یک روز دیگر


5- بردیا کیارس برای فیلم سلام بر فرشتگان


کاندیداهای بهترین جلوه های ویژه میدانی:


1- محسن روزبهانی برای فیلم ملکه


2- محسن روزبهانی برای فیلم روزهای زندگی


3- محسن روزبهانی برای فیلم ضد گلوله


4- جواد شریفی راد برای فیلم شور شیرین


5- عباس شوقی  برای فیلم خوابم می آد


6- حمید رسولیان برای فیلم گشت ارشاد


7- حمید سلیمانی برای فیلم راه بهشت


کاندیداهای بهترین جلوه های ویژه بصری:


1- کامران سحر خیز، امیر سحر خیز، سید هادی اسلامی برای فیلم سلام بر فرشتگان


2- فرهاد یوسفی، سعید حاجی میری برای فیلم بیداری


3- حسین افشار برای فیلم راه بهشت


4- حسین صفا برای فیلم روزهای زندگی


5- حسن ایزدی برای فیلم ملکه


فارس

به جمع هواداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید