رابرت پتینسون بتمن

مجموعه‌ای جدید از تصاویر و ویدیوها از محل فیلمبرداری «بتمن» ظاهر کامل لباس «بتمن» و «بت‌سایکل» را نشان می‌دهد. این تصاویر به صورت غیرمجاز از محل فیلمبرداری فیلم در گلاسکو اسکاتلند گرفته شده‌اند و فاش می‌کنند که یک بدل‌کار در نقش «بتمن» با بازی «رابرت پتینسون» با لباس این شخصیت در فیلم چگونه به نظر خواهد رسید.

هم لباس شخصیت و هم موتور سیکلت او نسبت به آنچه «کریستفر نولان» در فیلم‌های «شوالیه‌ی تاریکی» (Dark Knight) به نمایش درآورد واقعی‌تر و ساده‌تر به نظر می‌رسد و گویی تنها لوگوی بتمن بر روی یک زره معمولی درج شده باشد. ویدیویی ۱۲ ثانیه‌ای نیز در توئیتر منتشر شده که در آن «بروس وین» سوار بر بت‌سایکل در کنار یک موتورسوار دیگر که به نظر «زن‌گربه‌ای» با بازی «زوئی کراویتز» می‌رسد دیده می‌شود. هفته‌ی گذشته «مت ریوز» نویسنده و کارگردان فیلم اولین تصویر از پتینسون در لباس بتمن را با انتشار ویدیویی که صدای موسیقی «مایکل جاکینو» روی آن شنیده می‌شد رونمایی کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، از تصاویر درز شده‌ی جدید برمی‌آید که داستان فیلم از کتاب کامیک «بتمن: سال صفر» (Batman: Zero Year) اقتباس شده باشد. در این روایت بتمن با شخصیت «ریدلر» که شهر گاتهام را وحشت‌زده می‌کند روبرو می‌شود. در فیلم «بتمن» ریوز قرار است «پل دینو» نقش شخصیت «ریدلر» را بازی کند و «کالین فرل» در قالب شخصیت «پنگوئن» ظاهر شود. پیشتر اعلام شده بود که «اندی سرکیس» نقش «آلفرد پنی‌ورث» و «جفری رایت» نقش «جیمز گوردن» را بازی می‌کند.

برادران وارنر «بتمن» را در تاریخ ۲۵ ژوئن سال ۲۰۲۱ (۴ تیر ماه ۱۴۰۰) اکران می‌کند.

رابرت پتینسون بتمن

رابرت پتینسون بتمن

رابرت پتینسون بتمن

رابرت پتینسون بتمن

رابرت پتینسون بتمن

رابرت پتینسون بتمن


 
 

ولخرجی های عجیب و باورنکردنی سلبریتی های جهان! + تصاویر ( بخش اول )

ولخرجی های عجیب و باورنکردنی سلبریتی های جهان! + تصاویر ( بخش دوم )

با ترس ها و عادت های جالب و عجیب سلبریتی ها آشنا شوید!

نشریف معتبر فوربس نام ثروتمندترین سلبریتی های جهان در سال 2018 را اعلام کرد

تفریحات و سرگرمی سلبریتی های مشهور دنیا چیست؟ + تصاویر