مسعود فراستی هادی حجازی فر

هادی حجازی‌ فر که با فیلم «آتابای» در جشنواره فجر امسال حضور داشت، نظرش را درباره مسعود فراستی بیان کرد.

بعد از اینکه مسعود فراستی در آخرین ویژه‌برنامه هفت مدعی شد هادی حجازی فر پول «آتابای» را داده، حجازی‌فر در گفتگو با بهرنگ علوی گفت: «مسعود فراستی در برنامه هفت گفته پول فیلم «آتابای» را بازیگرش داده و خودش نوشته و گفته من هرکاری دوست دارم جلوی دوربین انجام می‌دهم.

چطور یک آدم به خودش اجازه میدهد که اینطور دروغ بگوید. آقای فراستی باید ثابت کنی من پول این فیلم را دادم. من پول داشتم خودم فیلم میساختم. چرا آدم‌ها را کوچک و تحقیر می کنید. اقا تو تهمت می زنی تو دروغ می گی. کی به تو این قدرت را داده که از آدم‌ها نیت خوانی کنی.

وقتی حرفش را شنیدم رفتم ازش شکایت کنم و گفتم میخواهم برای این حرفش شلاق بخورد. بعد گفتم من وقت و انرژی ام را بگذارم که به این آدم چی را ثابت کنم. گفتم ول کن نگذار ادم‌ها تو را درگیر موضوعات کوچک کنند

اگر ما هم بخواهیم شنیده هایمان و دیده هایمان را درباره دوستان بگوییم خیلی حرفها برای گفتن هست. بعضی دوستان فراموشی دارند. نمی دانند یک زمانی هادی حجازی فر کارگردان یک برنامه تلویزیونی بوده و تو را دعوت به کار کرده و...متاسفم که از تلویزیون ملی ما یک ادم و زیست و شخصیت و کارکترش را به این راحتی زیر سوال می‌برند.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

مسعود فراستی: « ایرلندی » فیلم بسیار بدی است! / رابرت دنیرو بدترین بازی اش را انجام داده است!

فراستی بار دیگر به « مطرب « تاخت / نباید مخاطب مبتذل ترین سطح این آشغال ها شد!

مسعود فراستی هم به پیاده روی اربعین رفت + تصویر

سوتی عجیب مسعود فراستی در برنامه زنده / او متن نویسنده ایرانی را با آثار فئودور داستایوفسکی اشتباه گرفت! + ویدئو

عصبانیت شدید الناز شاکردوست از اظهار نظر مسعود فراستی در « هفت »