ساناز طاری

ساناز طاری بازیگر جوان کشورمان که پیشتر در سریال های شمعدونی، پدر و فیلم گشت ارشاد ایفای نقش کرده بود صبح یکشنبه این هفته با انتشار تصویری بدون حجاب از خود خداحافظی اش با دنیای بازیگری و مهاجرتش را به سمع و نظر هوادارانش رساند.

خانم طاری در کپشن (توضیحات) عکس خود نوشت:

«بعضی رویاها هست که برای بعضی دست نیافتنیه،حالا به هر دلیلی!

من یک بار به دنیا اومدم و میخوام این یکبار را آزادانه و شاد زندگی کنم.

خداحافظ رویای کودکی

خداحافظ بازیگری

شاید روزی در جایی بهتر و آزادانه تر دوباره به سراغت بیام… این عکس مهر تایٔیدی است برای تصمیمی که مدت‌هاست گرفته‌ام.

“ساعت ۴:۴۵ صبح روز یکشنبه” »

انتشار این تصویر بازتاب خبری گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشت و چند ساعت بعد عکس جنجالی از صفحه اینستاگرام خانم بازیگر پاک شد. پس از آن ساناز طاری با انتشار یک استوری دیگر به حرف و حدیث ها در این باره پاسخ داد و از بی توجهی مردم و اهالی دنیای هنر به خودش و مرده پرستی مردم ایران گلایه کرد.

 4476185

جنجال ها در مورد عکس خانم بازیگر ادامه داشت تا اینکه امروز ساناز طاری پست دیگری در اینستاگرام خود منتشر کرد و بابت انتشار عکس بی حجاب خود از هوادارانش عذرخواهی کرد.

ساناز طاری

خانم طاری در این پست هم مجددا تاکید کرده که قصد کناره گیری از دنیای بازیگری را دارد و میخواهد اهداف اصلی زندگی اش را در جای دیگری غیر از دنیای بازیگری دنبال کند. ساناز طاری در اینستاگرام بسیار فعال است و صفحه شخصی او در این شبکه اجتماعی بیشتر از ۱۶۰ هزار دنبال کننده دارد.

ساناز طاری متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۷۳ و زاده تهران است. این بازیگر جوان در سریال پدر به شهرت بالایی رسید و سپس با ایفای نقش در گشت ارشاد ۲ به موفقیت خوبی در دنیای هنر دست یافت. ساناز طاری از ۶ سالگی با بازی در سریال «آژانس دوستی» فعالیت‌های هنری خود را آغاز کرد و در فیلم «رها» به کارگردانی شاهین باباپور و سریال «چموش و خموش» بازی کرده است.

ساناز طاری

وی در سریال تلویزیونی «شمعدونی» که یکی از پرمخاطب‌ترین و پربیننده‌ترین سریال‌های اخیر تلویزیون بود حضور داشت و در فیلم سینمایی گشت ارشاد ۲ نیز بازی کرده است. سریال فوق لیسانسه‌ها به کارگردانی سروش صحت یکی از آثاری است که ساناز طاری در آن حضور داشته است.

نمایش‌های «اضافه حقوق، به کارگردانی امین عظیمی»، «سه خواهر، به کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی» و «مگافولیا، به کارگردانی میلاد حسینی» از جمله نقش آفرینی‌های او در مدیوم تئاتر است.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

با شقایق نوروزی، بازیگر ایرانی مهاجرت کرده آشنا شوید!

تصاویری از سهیلا عزیزی؛ بازیگر « دنیای شیرین » که به فرانسه مهاجرت کرد

مهاجرت گزارشگران صدا و سیما به خارج از کشور!