بهنوش بختیاری سینا ولی الله

بهنوش بختیاری هنرپیشه سینما و تلویزیون که سابقه مجری گری در شبکه نسیم هم در کارنامه دارد، چند روز پیش با انتشار استوری جنجالی در اینستاگرامش، به اظهارات یک مجری برنامه تلویزیونی واکنش نشان داد.

سینا ولی الله، مجری برنامه  چند شنبه با سینا درشبکه تلویزیونی فارسی زبان رادیو جوان ، در برنامه خود، به صورت طنز و جدی، مطالبی را به بهنوش بختیاری نسبت داده بود که گویا چندان به مذاق بهنوش بختیاری خوش نیامده بود. در پی انتشار اظهارات سینا ولی الله، بهنوش بختیاری در اینستاگرام ۹ میلیون فالوئری خود، یک استوری منتشر کرد که حاوی تصویری از سینا ولی الله بود.

بهنوش بختیاری در استوری طوفانی خود نوشت: هر کسی رو ببخشم، توی آشغال را در این شب عزیز (شب عاشورا) نمی بخشم! فقط به خدا واگذارت می کنم لات کوچه خلوت.

سینا ولی الله مجری برنامه تلویزیونی فارسی زبان چند شنبه با سینا، بیش از ۱۶۰۰ پست به اشتراک گذاشته در اینستاگرامش و ۳.۷ میلیون دنبال کننده دارد. برخی از هواداران این مجری، خواستار واکنش او به استوری بهنوش بختیاری در کامنت ها شده اند.

4YRrMI 0Wp4847777878

ماجرای دعوای بهنوش بختیاری با سینا ولی الله بیشتر به پست اینستاگرامی سینا ولی الله باز می گردد که بهنوش بختاری هم در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که با واکنش سینا ولی الله نیز روبرو شده بود. البته بهنوش بختیاری این پست را حذف کرد.

بهنوش بختیاری در ایام محرم امسال، ۲ پست را منتشر کرد که یکی مربوط به فردی به نام مسعود بود و دیگری درباره سفره مادرش که در پایین مشاهده می کنید.

4YRrMI 0Wp4847777

4YRrMI 0Wp484777

4YRrMI 0Wp48477

بهنوش بختیاری، اواسط اردیبهشت ماه امسال نیز با انتشار ویدیویی کوتاه که ۳۵۰ هزار بار توسط شماری از ۹ میلیون فالوئرش دیده شده بود از هوادارانش به ویژه افرادی که آن ها را شاخ و شونه کش های فضای مجازی و لات های کوچه خلوت مجازی خطاب کرد گفت که مجازات های نقدی و سه تا شش ماه حبس برای تهدید کنندگان در فضای مجازی وجود دارد و لذا از راه قانونی به جای افشاگری های مجازی اقدام کنید.

اکنون چند ماه پس از این پست، بهنوش بختاری در جنگ مجازی با سینا ولی الله از کلمه لات های کوچه خلوت استفاده کرده است. شاید این از معدود دفعاتی است که شاهد استوری های شدید اللحن یک هنرپیشه داخلی به یک مجری برنامه فارسی زبان خارج از کشور باشیم.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

تمام فیلمهای سینمای ایران درباره تجاوز + تصاویر

فیلمهای ایرانی که از تماشای آنها خسته نمی شویم! + تصاویر

با شخصیت های ترنس در فیلم ها و سریال های ایرانی آشنا شوید + تصاویر