baran-34فیلمبرداری فیلم سینمایی «خسته نباشید» یک هفته دیگر به پایان می رسد.بعد از وقفه چند هفته‌ای، فیلمبرداری این فیلم با تغییراتی در فهرست عوامل آن هفته گذشته از سرگرفته شد. در حالیکه این فیلم به کارگردانی مشترک افشین هاشمی و محسن قرایی آغاز شده بود، بنا بر اعلام وزارت ارشاد ادامه کار به محسن قرایی سپرده شد.
باران کوثری هم  که از ابتدا در جمع بازیگران «خسته نباشید» قرار گرفته بود از جمع بازیگران این فیلم کنار رفت. این در حالی است که کوثری در فاز اول فیلمبرداری جلوی دوربین رفته بود. گفته می شود سکانس‌های فیلمبرداری شده با باران کوثری با حضور یک بازیگر جوان و غیر چهره دوباره جلوی دوربین رفته است.


 طبق برنامه ریزی انجام شده فیلمبرداری «خسته نباشید» تا هفته آینده به پایان می رسد. تمام صحنه های «خسته نباشید» در کرمان فیلمبردای می شود. فیلنامه این فیلم را محمد رضایی راد بر اساس طرحی از رضا میرکریمی نوشته است و قرار است سپیده عبدالوهاب آن را تدوين کند.

فیلم داستان رومن و ماریا زوجی جهانگرد است که درگیر اختلافاتی با یکدیگرند. آنها در میانه سفر خود در ایران با موسسه جهانگردی طرف قراردادشان به مشکل بر میخورند. تا اینکه مرضی مستخدم اخراجی هتل به کمک پسر عمویش برای آنها نقشه می کشند. غوغا بیات، جلال فاطمی، حسام محمودی، فرزاد باقری و رویا افشار بازیگران این فیلم هستند.
«خسته نباشید» محصول حوزه هنری است و تهیه کنندگی آن را رضا میرکریمی بر عهده دارد