2 1 20139717821

قسمت جدید فیلم علمی ـ تخیلی «من افسانه هستم» به احیا و بازسازی قصه نسخه اصلی آن می‌پردازد.

به گزارش مووی مگ به نقل از فارس،کار نگارش فیلمنامه غیراقتباسی این اکشن دلهره آور به پایان رسیده است. فیلمنامه قسمت تازه فیلم را گری گراهام با نگاهی به قصه و شخصیت‌های داستان کتاب ریچارد ماتیوس نوشته است.

این فیلمنامه به دورانی قبل از قصه نسخه اصلی فیلم برمی‌گردد و به نوعی پیش درآمدی بر این قصه است.در قصه فیلم نامه اتفاقاتی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد که از یک سو ساکنان شهر نیو یورک را از بین برد و از سوی دیگر باعث ظهور موجودات خون خوار و وحشی این قصه شد.

قسمت دوم این اکشن علمی تخیلی با نام «پروژه احیا شده من افسانه هستم» جلوی دوربین می‌رود و بزودی نام اصلی آن اعلام خواهد شد.در حالی که بحث برای انتخاب کارگردان فیلم ادامه دارد،ویل اسمیت نقش اصلی قصه را بازی خواهد کرد.

او در قسمت اول فیلم،در نقش تنها بازمانده یک فاجعه اتمی بازی کرد که با گروهی از موجودات ویرانگر و وحشی مبارزه می‌کند.این فیلم دلهره آور در سال 2007 به روی پرده سینماها رفت و به تنهایی 256 میلیون دلار در آمریکای شمالی فروش کرد.

این محصول کمپانی برادران وارنر با هزینه بالای 150 میلیون دلاری تولید شد.تهیه‌کنندگان قسمت تازه فیلم گفته‌اند آن را با هزینه تولید پائین‌تری تولید خواهند کرد.