2 1 2015116152233

مذاکراتی جدی در جریان است تا دنی بویل، فیلم‌ساز انگلیسی برنده جایزه اسکار، سومین فیلم از مجموعه فیلم‌هایی را که خود درباره مردگان متحرک آدمخوار به‌راه انداخته است، برعهده بگیرد.

به‌ گزارش مووی مگ به نقل از آنا، بعد از دو فیلم ترسناک «28 روز بعد»   به کارگردانی دنی بویل و «28 هفته بعد» که وی تهیه‌کننده‌اش بود، سومین فیلم این مجموعه با عنوان «28 ماه بعد» و البته زودتر از 28 ماه بعد به روی پرده خواهد آمد. هالیوود ریپورتر روز جمعه از انجام مذاکراتی «جدی» برای ساخته شدن سومین فیلم این فرانشیز سینمایی خبر داد.

طبق این گزارش سومین فیلم این مجموعه را بار دیگر دنی بویل برنده جایزه اسکار برای «میلیونر زاغه‌نشین» و همچنین سازنده «127 ساعت»، «قطار بازی»، «آفتاب» و «ساحل» که این روزها درگیر پروژه «استیو جابز» است، کارگردانی خواهد کرد. آلکس گارلند، فیلم‌نامه نویس و تهیه کننده 44 ساله انگلیسی که این روزها از فیلم‌برداری اولین فیلمی که کارگردانی می‌کند، درام دلهره‌آور علمی-تخیلی با عنوان Ex Machina فارغ شده، در گفت‌و‌گو با IGN گفته است: «ما اخیراً جدی درباره این پروژه صحبت کرده‌ایم و به ایده‌ای رسیده‌ایم. دنی بویل و اندرو مک‌دونالد (تهیه‌کننده) و من مذاکراتی بسیار جدی داشته‌ایم. موضوع خیلی پیجیده است. به دلایل متعدد که گفتنش حوصله‌تان را سر خواهد برد، پیچیده است، بنابراین واردش نمی‌شوم. ولی احتمال ساختن این فیلم وجود دارد

آلکس گارلند در این مصاحبه اعلام کرد که فیلم بعدی مجموعه (همچنان که انتظار می‌رفت) «28 ماه بعد» نام دارد. وی در ادامه مصاحبه گفت: «احتمال اینکه «28 ماه بعد» باشد، خیلی بیشتر از «28 سال بعد» است. آدم با داشتن 28 سال خیلی جاها را برای فرار پیدا می‌کند. اما 28 دهه بعد دیگر خیلی مسخره خواهد بود

گارلند که فیلم‌نامه «28 روز بعد» را نوشته و تهیه‌کننده «28 هفته بعد» بوده است، احتمالاً فیلم‌نامه «28 ماه بعد» را نیز می‌نویسد و همچنین در مقام تهیه‌کننده و مدیر تولید فیلم با دنی بویل همکاری خواهد کرد.

فیلم ترسناک «28 روز بعد» محصول 2002 به کارگردانی دنی بویل که جیلیان مورفی نقش اصلی آن را بازی کرده، درباره معدود انسان‌های باقی‌مانده در روی زمین است که چهار هفته پس از انتشار یک ویروس مرگبار در سراسر کره زمین مجبور هستند با زامبی‌ها، مردگان متحرک آدمخوار که به‌علت ابتلا به آن ویروس چنان وضعی پیدا کرده‌اند، مبارزه کنند. در فیلم «28 هفته بعد» با بازی رابرت کارلایل و رز بایرن به کارگردانی خوآن کارلوس فرزنادیلو محصول 2007 ادامه ماجرا شش ماه بعد در حومه لندن و زمانی که ارتش آمریکا نیز مداخله کرده، تصویر شده است.