دانیل راد کلیف دلش نمی خواهد دوباره در نقش هری پاتر بازی کند.daniel-radcliffe_0

این بازیگر ۲۱ ساله که در هشت فیلم این مجموعه ، نقش یک جادوگر نوجوان را بازی کرده است ، امیدوار است که نویسنده رمانهای هری پاتر ، کتاب دیگری در مورد این جادوگر ننویسد زیرا او معتقد است که مجموعه داستانهای هری پاتر دقیقا" در زمان مناسب به پایان رسیده است . هشتمین و آخرین فیلم هری پاتر با نام " هری پاتر و یادگاران مرگ : قسمت دوم" که اقتباسی از هفتمین و آخرین رمان جی کی رولینگ است ، در حال حاضر روی پرده سینماها در حال اکران است.

دانیل گفت:"فکر می کنم من تنها کسی باشم که اصلا" دلم نمی خواهد هشتمین کتاب هری پاتر نوشته شود."

" باور کنید این نظر حقیقی من است . من ده سال در نقش هری پاتر بازی کرده ام و دیگر دلم نمی خواهد این نقش را بازی کنم.این ده سال خیلی جالب و هیجان انگیز بود اما خیلی خوشحالم که داستانهای هری پاتر به بهترین شکل ممکن و در مناسبترین زمان ممکن به پایان رسید."

اگرچه دانیل دوست ندارد دوباره به این پروژه دنباله دار موفق باز گردد و بار دیگر نقش هری را بازی کند اما همیشه به نقش آفرینی و هنرنمایی در این مجموعه افتخار خواهد کرد.

او گفت:"هر فرصت و موقعیت خوبی که در آینده بدست بیاورم بخاطر " هری پاتر " است . بازی در نقش هری پاتر همیشه باعث افتخار من خواهد بود و اگر یک روز به حضور در این مجموعه موفق افتخار نکنم ، نشانه ناسپاسی و نمک نشناسی من خواهد بود ."

پرتال آفتاب

به جمع هواداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید