2 1 2015127115530

تام کروز شایعات مربوط به وحشت او و تهیه کنندگان قسمت پنجم «ماموریت غیرممکن» از رقابت با قسمت جدید مجموعه فیلم «جنگ‌های ستاره ای» را رد کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از فارس، به دنبال تغییر زمان نمایش عمومی «ماموریت غیرممکن 5» این شایعه قوت گرفت که سازندگانش نمی‌خواهند آنرا هم زمان با «جنگ های ستاره ای 7» اکران عمومی کنند.

چند روز قبل تهیه کنندگان قسمت جدید مجموعه فیلم «ماموریت غیرممکن» اعلام کردند زمان نمایش عمومی آن را از اواخر ماه دسامبر 2015 به اواخر ژولای تغییر داده اند.

این اکشن دلهره آور در تاریخ 25 دسامبر باید با قسمت هفتم مجموعه فیلم «جنگ های ستاره ای» در جدول گیشه نمایش سینماها رقابت می‌کرد.

کمپانی والت دیزنی تاریخ 18 دسامبر را برای نمایش عمومی «جنگ‌های ستاره‌ای» تازه تعیین کرده بود و فیلم تام کروز، یک هفته پس از آن اکران عمومی می‌شد.

برخی از تحلیل گران اقتصادی سینما می گفتند استقبال تماشاگران در هفته دوم نمایش عمومی فیلم «جنگ های ستاره ای» هم ادامه خواهد داشت و هر فیلمی در آن زمان اکران عمومی شود، قربانی موفقیت این اکشن علمی تخیلی خواهد شد.

ظاهرا تهیه کنندگان «ماموریت غیرممکن 5» در کمپانی پارامونت این تحلیل را جدی گرفته و با تغییر زمان نمایش عمومی آن، مانع از قربانی شدن فیلم خود در جدول گیشه نمایش شده اند.

اما تام کروز با رد ادعاها و شایعاتی که در این رابطه مطرح شده، می‌گوید فیلم آن‌ها زودتر از زمان مقرر آماده نمایش شده و تهیه کنندگانش دلیلی برای تاخیر در اکران عمومی آن نمی بینند.

به گفته وی:«ما توانستیم زودتر از زمان تعیین شده کار تولید فیلم را به پایان برسانیم. این مسئله جای خوشحالی دارد و نه نگرانی. چه دلیلی وجود دارد که ما فیلم آماده نمایش خود را، مدت زمانی طولانی در نوبت اکران قرار دهیم؟ در عین حال، تابستان فصل بسیار خوبی برای نمایش عمومی فیلمی پرمخاطب مثل «ماموریت غیرممکن» است.»

با وجود اظهار نظر خوش بینانه تام کروز، اهل فن این نکته را مطرح می کنند که فاصله زمانی نمایش فیلم و جابجایی اکران آن، بسیار زیاد است.آن‌ها می‌گویند یک فاصله پنج ماهه در این رابطه وجود دارد و همین نکته، تردیدهایی را درباره حرف‌های تام کروز به وجود می‌آورد.

تام کروز در قسمت تازه فیلم، دوباره در نقش ایتن هانت مامور ضدجاسوسی ظاهر می‌شود. او همراه تیم همکار خود، راهی یک ماموریت غیرممکن دلهره آور تازه می‌شود.

کریستوفر مک کواری کارگردان فیلم است و جرمی رنر، سایمن پگ و وینگ رامس نقش همکاران کروز را به عهده دارند. آن‌ها برای ماجراجویی‌های خود به مناطقی مثل مراکش، وین، لندن و اسپانیا می‌روند. در حال حاضر، این فیلم در تاریخ 31 ژولای به نمایش عمومی در می‌آید.