1603558

از آنجا که وین دیزل در انتظار تولد فرزندش است و نمی‌تواند در مراسم فرش قرمز هفتمین فیلم «سریع و خشن» در ابوظبی شرکت کند، این برنامه لغو شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر، وین دیزل بازیگر اصلی «سریع و خشن» به دلیل وظایف پدری نمی تواند در مراسم فرش قرمزی که برای اولین اکران این فیلم در جهان در ابوظبی برنامه‌ریزی شده بود، شرکت کند.

دیزل و همسرش در انتظار سومین فرزندشان هستند و این بازیگر 47 ساله که دارای یک دختر و یک پسر است، اکنون برای سومین بار پدر می‌شود. با این حال این خبر تاکنون هیچ جا به صورت رسمی اعلام نشده و البته عجیب هم نیست چون دیزل به شدت از حریم خصوصی خانواده‌اش حفاظت می کند و تولد دو فرزند قبلی اش هم هرگز با جار و جنجال مطبوعاتی همراه نبود.

در هر حال فرزند سوم دیزل تقریبا همان زمانی به دنیا می‌آید که قرار است فیلم او اکران عمومی خود را در سوم آوریل شروع کند. به همین دلیل کمپانی یونیورسال اولین اکران جهانی فیلم را که قرار بود 10 مارس در امارات پالاس در ابوظبی باشد، لغو کرد. این نقطه یکی از لوکیشن‌های فیلمبرداری «سریع و خشن 7 » هم بود، اما حالا به دلیل عدم حضور دیزل همه چیز به هم ریخته است.

منابع گفته‌اند او می خواهد در کنار خانواده‌اش باشد و چه چیزی مهمتر از این است؟

هر چند هنوز خبر دقیقی اعلام نشده اما گفته می‌شود اکنون فرش قرمز این فیلم برای اولین اکرانش اول آوریل در لس‌آنجلس برگزار می‌شود. یونیورسال هم به نظر می‌رسد از اکران اولیه این فیلم در لس‌آنجلس راضی‌تر است چون این شهر مرکز اصلی هواداران فیلم است.

دیزل تنها یک بار به اتفاق خانواده‌اش در مجامع عمومی ظاهر شده و آن در تاریخ 26 اوت 2013 بود که با همسر و فرزندانش برای دریافت ستاره‌اش در پیاده روی مشاهیر هالیوود حضور یافت.

دیزل از محبوب‌ترین چهره‌های «سریع و خشن» است و به عنوان شخصیت دومینیک تورتو نقش اصلی را همراه پل واکر که در نقش شخصیت برایان اوکانر به عنوان پلیسی شهری ظاهر می‌شد، ایفا می‌کرد. مرگ تراژیک پل واکر در نوامبر 2013 تولید قسمت هفتم «سریع و خشن» را به تعویق انداخت و اکران آن را از جولای 2014 به آوریل 2015 موکول کرد. در این فیلم دوین جانسون، مایکل رودریگز، جوردانا بورستر، تیرس گیبسون و لوداکریس بازی کرده اند.

قسمت های 6 گانه «سریع و خشن» با فروش 2 میلیارد و 380 میلیون دلاری در جهان از زمان اولین فیلم که در سال 2001 ساخته شد، از فیلم‌های بزرگ است و آخرین فیلم آن یعنی قسمت ششم به تنهایی فروشی 788 میلیون و 700 هزار دلاری را تجربه کرد.