2 1 2013121514445

به نظر می رسد مارول و دیزنی قصد دارند دایره فیلم های ابرقهرمانیشان را به وسعت بیشتری برسانند.

به گزارش مووی مگ به نقل از تسنیم، پس از آن که خبر رسید دیزنی و مارول بالاخره با سونی به تفاهم رسیدند تا مرد عنکبوتی هم در دنیای سینمایی مارول حضور داشته باشد حالا خبر رسیده که به احتمال زیاد سری جدید این مجموعه را درو گودار کارگردانی خواهد کرد.

البته گفته می شود که اولین حضور آقای عنکبوتی روی پرده نقره ای در فیلم «کاپیتان آمریکا 3» خواهد بود اما همین طور زمزمه هایی هست که زودتر هم این اتفاق رخ دهد. چیزی که در مجموعه جدید مرد عنکبوتی قطعی به نظر می رسد این است که دیگر مارک وب را روی صندلی کارگردانی نخواهیم دید و به احتمال بسیار زیاد خبری از اندرو گارفیلد هم در نقش اصلی نباشد. مارول و دیزنی از حالا به دنبال پیدا کردن بازیگری مناسب برای نقش مرد عنکبوتی جدیدشان هستند.

گودار بیشتر با فیلمنامه ها و آثار تلویزیونی اش شناخته می شود. او که سابقه کارگردانی نه قسمت از سریال مشهور لاست را در پرونده اش دارد، فیلمنامه «جنگ جهانی زد» را برای مارک فورستر نوشته. او امسال هم فیلمنامه «مریخی» را برای رایدلی اسکات دارد و نویسنده سریال «دردویل» شبکه نت فلیکس هم هست. گودار تا کنون فقط یک فیلم را کارگردانی کرده که آن هم «کلبه ای در جنگل» محصول سال 2012 میلادی است. پیش از این گفته می شد گودار کارگردانی سینیستر سیکس» را بر مبنای دنیای مرد عنکبوتی بر عهده خواهد گرفت اما به نظر می رسد آن پروژه فعلا کنار رفته و طرفداران اسپایدرمن باید باز هم منتظر دیدن قهرمان نقاب دارشان روی پرده نقره ای باشند.