2 1 201545202816

تام هاردی بازیگر دور جدید مجموعه سینمایی «مکس دیوانه» اعلام کرد که دست‌کم سه فیلم دیگر از این مجموعه در آینده نزدیک ساخته خواهد شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از آنا، تام هاردی بازیگر فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم» (Mad Max: Fury Road) که ماه آینده به روی پرده خواهد رفت، از قراردادش برای حضور در دست‌کم سه فیلم دیگر از این فرانشیز سینمایی خبر داد.

فرانشیز سینمایی «مکس دیوانه» در سال 1979 با فیلم‌نامه و کارگردانی جورج میلر استرالیایی و بازی مل گیبسن به راه افتاد و دو دنباله آن در سال‌های 1981 و 1985 ساخته شد که مل گیبسن نقش اصلی آن را بر عهده داشت. این داستان مبنای چندین بازی ویدئویی، سریال تلویزیونی و فیلم کوتاه قرار گرفت. جورج میلر امسال این فرانشیز سینمایی را با بازی تام هاردی بازیگر 38 ساله انگلیسی «جنگجو»، «یاغی» و «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» به جای مل گیبسن در نقش شخصیت مکس راکاتانسکی زنده کرد.

به گزارش ورایتی، تام هاردی ضمن مصاحبه با مجله اسکوایر در مورد حضورش در چهارمین فیلم «مکس دیوانه» اعلام کرد که سه فیلم دیگر این مجموعه نیز ساخته خواهد شد.

شرکت برادران وارنر که پخش این فیلم تولید شرکت‌های ویلیج رودشو و کندی میلر پروداکشنز را بر عهده دارد، در مورد این اعلام بازیگر فیلم اظهار نظری نکرده است.

فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم» یک روز پیش از اکران عمومی قرار است در 14 می (24 اردیبهشت) در جشنواره بین‌المللی فیلم کن به نمایش درآید. داستان این فیلم در بیابان‌های استرالیا و پس از یک فاجعه آخرزمانی اتفاق می‌افتد که مردم برای زنده ماندن تقلا می‌کنند و از هر وسیله نقلیه‌ای که برای حرکت در بیابان و تپه‌ماهورهای آن مناسب باشد، برای فرار به سوی جایی که ممکن است در آن به زندگی ادامه دهند، استفاده می‌کنند.

چارلیز ترون بازیگر برنده اسکار «هیولا»، «سرزمین شمالی» و «جاده» در این فیلم نقش زنی مرموز و بی‌رحم به نام فیوریوزا را ایفا می‌کند که برای گذشتن از بیابان با مکس راکاتانسکی همراه می‌شود. زویی کراویتز و نیکلاس هولت از دیگر بازیگران «مکس دیوانه: جاده خشم» هستند.