2 1 20154814463

خواننده موسیقی پاپ بعد از ایفای چند نقش فرعی در سال‌های اخیر قصد دارد اوایل زمستان امسال با یک موزیکال به روی پرده برود.

به گزارش مووی مگ به نقل از آنا، شرکت نیولاین سینما برای اکران فیلم تازه‌ای با بازی ماریا کری در روز کریسمس برنامه‌ریزی می‌کند. هنوز عنوانی برای این فیلم تعیین نشده است و معلوم نیست چه‌کسی فیلم را کارگردانی می‌کند و کدام بازیگر دیگر فیلم حضور دارد.

جاناتان شِشتَک تهیه‌کننده شرکت نیولاین در گفت‌و‌گو با انترتینمنت ویکلی تأیید کرد که وی همراه با برت رَتنر سازنده مجموعه فیلم‌های «ساعت شلوغی» تهیه‌کننده فیلمی موزیکال از ماریا کری خواهد بود. وی ضمن مصاحبه گفت: «این فیلم تا اندازه‌ای در این مورد است که چگونه می‌توان با موسیقی به زمان‌های گذشته برگشت. همه چیزهایی که امیدوارید در یک فیلم روزهای کریسمس وجود داشته باشد، همراه با ماریا کری در این فیلم خواهد بود

دیوید دایموند و دیوید وایسمن، نویسندگان «مرد خانواده» برای نگارش فیلم‌نامه این فیلم استخدام شده‌اند.

ماریا کری متولد 1970 در نیویورک، خواننده پاپ، هیپ‌هاپ، سول وR&B از پایان دهه 1990 با بازی در فیلم‌ «مجرد» پا در حرفه بازیگری سینما گذاشت و در سال 2001 در فیلم «درخشش» (Glitter) نقش اصلی ایفا کرد که موفق نبود. ماریا کری پس از بازی در «تنسی» و «با زوهان یکی‌به‌دو نکن»، در سال‌های 2009 و 2013 در دو فیلم «پرشِس» و «پیشخدمت» به کارگردانی لی دنیلز در مورد مسائل نژادی و اجتماعی نقش داشته و در چند سریال تلویزیونی نیز حضور پیدا کرده است.