2 1 201541511190

استودیو یونیورسال در تدارک تولید یک فیلم کمدی است که جنیفر لوپز در آن نقش یک مادر را بازی می‌کند.

به گزارش مووی مگ به نقل از آنا، شرکت یونیورسال که اخیراً یک فیلم کم‌خرج اما پر سود با بازی جنیفر لوپز را به روی پرده فرستاده است، تصمیم دارد گامی فراتر بردارد و این بار از این خواننده/بازیگر در فیلمی با ابعاد بزرگتر استفاده کند.

ددلاین روز سه‌شنبه گزارش داد که فیلم تازه‌ای که جنیفر لوپز در حال امضای قرارداد بازی در آن است، یک کمدی است کهMothers I’d Like To… نام دارد. با آنکه نام مادر در عنوان این کمدی برجسته شده است، اما تهیه‌کنندگان گفته‌اند که این فیلم شباهت‌هایی به «ساقدوش‌های عروس» و «باشگاه همسران اول» دارد. هنوز در مورد داستان فیلم اطلاعی در دست نیست. فیلم‌نامه را مارک پِرز بر اساس ایده‌ای از الن گلدسمیت تامس نوشته که یکی از تهیه‌کنندگان فیلم است. جنیفر لوپز نیز از جمله تهیه‌کنندگان این فیلم خواهد بود.

جنیفر لوپز این روزها به عنوان صداپیشه، انیمیشن پرفروش «خانه» را بر پرده دارد. وی متولد 1969 در برانکس نیویورک است و علاوه بر شهرتش به عنوان خواننده و مجری و داور برنامه‌های مسابقه تلویزیونی، بازیگر فیلم‌هایی مانند «خارج از دید» استیون سودربرگ، «سلول»، «یک زندگی ناتمام»، «شهر مرزی» و «پارکر» بوده و در مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب سال 1997 برای بازی در «سلنا» نامزد جایزه بهترین بازیگر زن نقش اصلی کمدی/ موزیکال شده است.