2 1 2015415182015

جدیدترین تصاویری که از جارد لتو توسط دیوید آیه کارگردان فیلم «جوخه خودکشی»منتشر شده، این بازیگر حرفه ای را با موهایی سبز رنگ نشان می دهد.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، دیوید آیه پس از آن این تصویر را روی خط توییتر خود گذاشت که چند روز قبل از آن تصویری از سایر عوامل این فیلم پر ستاره شامل ویل اسمیت، ویولا دیویس و مارگوت رابی منتشر کرده و به شوخی زیر این عکس نوشته بود: جارد کجاست؟ جارد لتو که در این فیلم نقش جوکر را بازی می کند، به خاطر نقش خود مجبور شده موهایش را در دو طیف مختلف سبز رنگ کند. این سر و شکل و هیات درست با آنچه که در کتاب تصویری «کشتن جوکر» که داستان اصلی و ابتدایی جوکر را بازگو می کند و دستمایه ساخت این فیلم هم هست، همخوانی دارد.

البته چند روز قبل از انتشار عکسی که توسط آیه انجام شده، لتو خود نیز تصویری منتشر کرده بود که او را با موهایی بلوند و کاملا روشن نشان می داد. او زیر این عکس نوشته بود: دگردیسی شروع می شود. به همین دلیل نیز برخی معتقدند ممکن است، رنگ سبز موهای لتو در تصویری که آیه منتشر کرده ناشی از بازتاب نور سبز روی موهای بلوند او باشد. اما به هر حال هر چه که هست، به نظر می رسد لتو در این نقش جدید سورپرایزهای زیادی برای هواداران خود داشته باشد.