2 1 2015527111337

آرنولد شوارتزنگر ۳۰ سال پس از فیلم «کونان بربر»، یاد این شخصیت را زنده می‌کند.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر، «افسانه کونان» فیلم جدیدی است که آرنولد شوارتزنگر ۳۰ سال پس از ساخته شدن قسمت اول آن، در آن ظاهر می‌شود.

« افسانه کونان» که ادامه‌ای بر فیلم «کونان بربر» است حداقل با سه شخصیت از آن فیلم قبلی، جلوی دوربین می‌رود.

کریس مورگان تهیه کننده این فیلم که نویسنده آن نیز هست، با گفتن این خبر، ساخته شدن این فیلم را مسجل کرد. این در حالی است که آرنولد پیش از این تنها احتمال ساخته شدن فیلم را تایید کرده بود.

در فیلم اصلی گری لوپز در کنار آرنولد جلوی دوربین رفته بود. جیمز ارل جونز، ساندال برگمن، بن دیویدسون، ماکو ایواماتسو، ویلیام اسمیت و مکس فون سیدو دیگر بازیگران فیلم بودند.

مورگان در توضیح این خبر افزود: در فیلم جدید با گسترش منطقی شخصیت‌های فیلمی که سال ۸۲ خلق شدند، جلو می‌رویم.

او که در وبسایت طرفداران شوارتزنگر با آنها گفتگو می‌کرد همچنین یادآور شد که وقتی ما کونان را دوباره می‌بینیم، او چیزهای زیادی را در زندگی‌اش پشت سر گذاشته: یک دزد، یک سلحشور، یک دزد دریایی، یک شاه، یک افسانه- و امروز مردی سالخورده است. «نابخشوده» را تصور کنید با یک شمشیر بربر...

فیلم «کونان بربر» در سال ۱۹۸۲ اکران شد و کمک کرد تا آرنولد شوراتزنگر به عنوان یکی از بزرگترین بازیگران اکشن شناخته شود. این فیلم بر مبنای رمان‌های مصور رابرت ای.هاوارد شکل گرفت. جان میلیوس آن فیلم را کارگردانی کرد و با همکاری اولیور استون فیلمنامه‌اش را نوشت.

« افسانه کونان» را یونیورسال پیکچرز می‌سازد و هنوز تاریخ اکرانش اعلام نشده است.