20150530122037 18

قسمت دوم از فیلم علمی تخیلی «روز استقلال» در نیو مکزیکو جلوی دوربین رفت.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، قسمت دوم از فیلم سینمایی «روز استقلال» 19 سال پس از ساخت قسمت اول از این فیلم علمی تخیلی،توسط کمپانی «فاکس قرن بیستم» در نیومکزیکو جلوی دوربین رفت.

داستان قسمت دوم در ادامه قسمت اول ولی 15 سال بعد را به تصویر می‌کشد. در این قسمت «ویویکا ای. فوکس» بار دیگر در نقش قبلی خود «جاسمین دوبررو» بازی خواهد کرد و تمام شخصیت‌های بیگانگان مربوط به قسمت اول بار دیگر در قسمت دوم نیز حضور خواهند داشت.

در قسمت جدید علاوه بر «فوکس» بازیگران دیگری چون «جف گولدبلوم»، «بیل پولمن»، «لیام همسورث» و «جاد هریش» بار دیگر به نقش‌های سابق خود بازخواهند گشت، «سلا وارد» نیز همانند قسمت اول، نقش رئیس جمهور را بازی خواهد کرد، البته آنچه مسلم است که «ویل اسمیت» دیگر در این پروژه سینمایی حضور نخواهد داشت.

این قسمت از فیلم همچون قسمت اول به کارگردانی «رونالد امریش» ساخته خواهد شد و قرار است 24 ژوئن سال آینده میلادی آماده نمایش شود.

قسمت اول از فیلم «روز استقلال» سال 1996 میلادی با بودجه‌ای بالغ بر هفتاد و پنج میلیون دلار ساخته و اکران شد. این فیلم در گیشه به فروش رویائی بیش از هشتصد و هفده میلیون دلار دست یافت.