2 1 2015610124222

کارگردان فیلم مستقل تحسین شده «من و ارل و دختر رو به مرگ» چند روز پیش از اکران عمومی فیلمش از پروژه درام تازه‌اش با حضور دو ستاره هالیوود خبر داد.

به گزارش مووی مگ به نقل از آنا، هیو جکمن و رونی مارا قرار است در پروژه سینمایی تازه آلفونسو گومز-رخون حضور داشته باشند که «زیبایی ناخواسته» (Collateral Beauty) نام گرفته است.

در فیلم «زیبایی ناخواسته» هیو جکمن، بازیگر استرالیایی «مردان مجهول»، «بینوایان» و «پرستیژ» در نقش مدیر شرکت تبلیغاتی در نیویورک ظاهر می شود که یک تراژدی در زندگی شخصی او اتفاق می‌افتد و همکارانش نقشه‌ای غیرمتعارف برای بیرون آوردن او از افسردگی می‌کشند که نتیجه‌بخش است اما پیامدهای این نقشه فراتر از حد تصور همه آنهاست.

به گزارش هالیوود ریپورتر، رونی مارا بازیگر «دختری با خالکوبی اژدها» (نسخه آمریکایی به کارگردانی دیوید فینچر)، «عوارض جانبی» و «کارول» دیگر بازیگر فیلم «زیبایی ناخواسته» است که فیلمبرداری نماهای اصلی آن در پاییز آغاز می‌شود و شرکت‌های پالم‌استار مدیا و لایکلی استوری تهیه آن را بر عهده دارند.

«زیبایی ناخواسته» سومین فیلم بلند به کارگردانی آلفونسو گومز-رخون فیلمساز جوان متولد تگزاس و تحصیلکرده دانشگاه نیویورک و انستیتو فیلم بریتانیا است که کارش را با دستیاری کارگردان‌هایی مانند مارتین اسکورسیزی، آلخاندرو گونزالس اینیاریتو و نورا افرون آغاز کرده و کارگردان واحد دوم فیلم‌هایی مانند «بابِل»، «آرگو» و «جولی و جولیا» بوده و در تلویزیون کارگردانی سریال‌هایی مانند «داستان ترسناک آمریکایی» را بر عهده داشته است.

دومین فیلم بلند آلفونسو گومز-رخون، درامی با عنوان «من و ارل و دختر رو به مرگ» برنده جایزه ویژه هیأت داوران و منتخب تماشاگران جشنواره ساندنس 2015 و همچنین برنده و نامزد جوایز متعدد از جشنواره‌های نشویل و هاتلند، سیاتل و سیدنی از روز جمعه 12 ژوئن (22 خرداد) به اکران عمومی خواهد رسید.