2 1 2015617143013

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم،اليزابت بنکس که فيلم «pitch perfect2» را ساخته است، در حال مذاکره با کمپاني يونيور سال است تا آنها را متقاعد کند که بلافاصله پس از اکران اين فيلم، ساخت «ملکه سرخ» را در اين کمپاني شروع کند. «ملکه سرخ» فيلمي علمي ـ تخيلي درباره جهاني تخيلي است که در آن سيستم طبقاتي جامعه بر حسب رنگ خون افراد است.

نويسنده فيلمنامه «ملکه سرخ» احتمالاً جنيفر هاچيسون نويسنده «Breaking Bad» خواهد بود. او اين فيلمنامه را با اقتباس از رماني که ويکتوريا آويارد با همين عنوان براي نوجوانان نوشته است، خواهد نوشت.

اين کتاب که اولين کتاب آويارد هم هست، درباره يک نوجوان 17 ساله است که داراي خون سرخ رنگ است و خدمتکار يکي از نخبگان جامعه با خون نقرهاي است. در اين جامعه کساني که خون نقرهاي دارند، از توانايي هايي ويژه برخوردارند. اما اين جوان 17 ساله متوجه قدرتهايي که در او با خون قرمز نهفته است، ميشود. او در مسير پرورش اين تواناييها وارد دنيايي ناشناخته و خطرناک ميشود که بايد براي زنده ماندن در آن تلاش کند. «ملکه سرخ» اولين رمان از يک سه گانه است و بايد ديد آيا کمپاني خواهان ساخت دنبالههاي اين فيلم هست يا خير.