2 1 2015623204046

تصویر ویدیا بالان بازیگر زن بالیوود در حالی‌ که خود را به شکل چارلی چاپلین درآورده است، روی جلد مجله «فیلم فار»، معتبرترین مجله سرگرمی هندوستان منتشر شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از فارس، ویدیا بالان بازیگر 37 ساله بالیوود به منظور ادای احترام به چارلی چاپلین عکس خود، با گریم و لباس‌هایی شبیه به این کمدین مشهور آمریکایی را روی جلد مجله «فیلم فار» منتشر کرده است.

مجله انگلیسی زبان «فیلم فار» که معتبرترین مجله سرگرمی کشور هندوستان است، معمولا عکس بازیگران زن و مرد بالیوود را در حالی که زیباترین و به روزترین لباس‌های خود را به تن دارند، منتشر می‌کند و این اتفاقی غیرمعمول در میان بازیگران زن بالیوود است.

ویدیا بالان که اولین بار سال 1995 وارد عرصه بازیگری شده است، بیش از همه برای بازی در نقش زنان سختکوش و قدرتمند شهرت دارد.

عکس ویدیا بالان با گریم چارلی چاپلین توسط جیتش پیلای سردبیر مجله «فیلم فار» در صفحه توئیتر وی منتشر شده است.

به گفته پیلای این بازیگر زن بالیوود، تصمیم دارد سری عکس‌های خود با گریم چند تن از چهره‌های مشهور دنیای سرگرمی را بروی مجله «فیم فار» منتشر کند. از جمله شخصیت‌های اعلام شده می‌توان به راج کاپور (بازیگر سینمای هند)، کیشور کومار ( با نام اصلی عباس کومار گانگولای خواننده هندی ) و گورو دات (بازیگر و کارگردان هندی) اشاره کرد.