15 7 1 122621jim carrey snl h 2015

بازیگر فیلم‌های کمدی هالیوود با اعتراض به قانون واکسیناسیون در مدارس، به شدت به فرماندار ایالت کالیفرنیا حمله کرد و او را فاشیست خواند.

به گزارش مووی مگ به نقل از خبرآنلاین، جیم کری مخالفت خود با قانون واکسیناسیون در مدارس را اعلام کرد. بر اساس قانون جدید از آغاز سال 2016 تمام دانش‌آموزان مدارس عمومی در کالیفرنیا، باید واکسن بزنند. کری با بیان مخالفت خود با این قانون اعلام کرد، جری براون فرماندار کالیفرنیا باید جلوی اجرای این قانون را بگیرد.

او با فاشیست خواندن براون در توئیترخطاب به دولتمردان کالیفرنیا نوشت :«دولت‌مردان کالیفرنیا با قانونی موافقت کردند که بچه‌های بیشتری را با جیوه و آلومینیوم موجود در واکسن‌ها مسموم خواهد کرد » 

در قانون جدید دیگر هیچ فردی نمی‌تواند به خاطر عقاید شخصی و یا مذهبی، از واکسینه شدن بچه‌ها جلوگیری کند. جیم کری مدتی با جنی مک‌کارتی رهبر حرکت اعتراضی مقابله با واکسیناسیون، در رابطه بود. مک‌کارتی ادعا کرده بود که پسرش پس از واکسن زدن به اوتیسم مبتلا شده است.

جیم کری با اشاره به اینکه با واکسن زدن مشکلی ندارد، گفت مخالفت من با مواد سمی موجود در واکسن‌ها مثل جیوه است. او در همین زمینه در توئیتر نوشت :«خیلی خنده‌دار است که مدام از ضرر جیوه موجود در ماهی‌ سخن بگوییم، اما بچه‌ها را مجبور کنیم که جیوه را همراه با واکسن تزریق کنند