2 1 20157216334

نخست وزیر اسرائیل در جدیدترین اقدام برای جلوگیری از توافق هسته ای، فیلم کارتون علیه ایران منتشر کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از عصرایران، در این فیلم کارتونی ایران و داعش شبیه سازی شده است.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل این فیلم کارتونی را صفحه رسمی خود در توئیتر منتشر کرده است. این فیلم کارتونی (انیمیشن) "دولت اسلامی ایران مثل دولت اسلامی (داعش) است اما بزرگتر" نام دارد.

گروه مسلح "دولت اسلامی" در رسانه های عربی و فارسی به نام داعش و در رسانه های انگلیسی به نام گروه دولت اسلامی (ISIS) معروف است.

در این انیمیشن 27 ثانیه ای یک دستگاه خودروی جیپ نشان داده می شود که پرچم گروه داعش برروی آن قرار دارد و سه عضو داعش با لباس های سیاه رنگ و اسلحه در دست در این خودرو نشسته اند. آنها تعدادی از زندانیان با لباس نارنجی رنگ را زیر می گیرند. این زندانیان بیانگر آمریکا، مسیحی ها، اسرائیل و همجنسگراها هستند.

راوی در این انیمیشن به زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی می گوید: دولت اسلامی (داعش) خاورمیانه را فراگرفته و هر کسی که مثل او نباشد را می کشد. تصور کنید اگر دولت اسلامی (داعش)، لشکرهای زرهی و هواپیماهای جنگی و موشک های بالستیک داشت چقدر خطرناک می شد؟

در این هنگام به سرعت خودروی جیپ به خودروهای نظامی تبدیل می شود و در پشت سر آنها هم تعدادی موشک و نیروگاه های هسته ای ظاهر می شود.

راوی هشدار می دهد: تصور کنید دولت اسلامی (داعش) بمب اتمی بسازد.

در این بخش از فیلم نیز پرچم دولت اسلامی (داعش) به پرچم ایران تغییر می کند و اعضای مسلح داعش به نظامیان ایرانی تبدیل می شوند.

راوی داستان فیلم را اینگونه به پایان می برد: خیلی سخت نیست که این را تصور کنیم. دولت اسلامی ایران مثل دولت اسلامی (داعش) است اما بزرگتر.