2 1 20131231151323

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، ستاره فيلم «بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت» در حال برنامه‌ريزي براي کارگرداني و نقش‌آفريني يک فيلم بتمن جداگانه است. او همچنين مسئوليت نوشتن فيلمنامه فيلم را هم با همکاري جف جانز، نويسنده تحسين‌شده کميک‌بوک و مدير ارشد خلاق کمپاني دي‌سي انترتينمنت بر عهده خواهد داشت. داستان اين فيلم بعد از اتفاقات فيلم‌ها «طلوع عدالت» و همچنين فيلم سال 2017 «ليگ عدالت» که مجموعه‌اي از ابرقهرمانان دنياي دي‌سي را کنار هم مي‌آورد، به وقوع مي‌پيوندد.

افلک شنل و بالاپوش سياه بتمن را از کريستين بيل گرفته که نقش شواليه تاريک را در فيلم‌هاي سه‌گانه بتمن کريستوفر نولان بازي کرده بود. انتظار مي‌رود اين بازيگر و کارگردان برنده جايزه اسکار مراحل فيلمبرداري يک پروژه کارگرداني ديگر را نيز در ماه نوامبر آغاز کند؛ پروژه‌اي با عنوان «شب‌ زندگي کن» که اقتباسي از رمان دنيس لهان با همين عنوان است.

جف جانز از شخصيت‌هاي سازنده مهمي است که مسئول بخش بزرگي از موفقيت چشمگير اخير برنامه‌هاي تلويزيوني کمپاني برادران وارنر بوده؛ سريال‌هاي تلويزيوني که از جمله آن‌ها مي‌توان به «فلش»، «اَرو»، «اسمال‌ويل» و سريالي که همه انتظارش را مي‌کشند يعني «سوپرگرل» اشاره کرد.

افلک روز شنبه در اجتماع بازيگران و سازندگان فيلم «طلوع عدالت» در مراسم کاميک‌کان در سن‌ديگو نيز حاضر شد. او در کنار زک اسنايدر کارگردان فيلم، هنري کاويل بازيگر نقش سوپرمن، گل گدوت بازيگر زن واندروومن و بازيگران ديگر فيلم از جمله ايمي آدامز، جسي آيزنبرگ، جرمي آيرونز و هالي هانتر روي صحنه رفت.