635722955789427517

نکات تازه‌ای در مورد فیلم در دست تکمیل کوئنتین تارانتینو فاش شد و از احتمال ساخته شدن «بیل را بکش 3» سخن به میان آمد.

به گزارش مووی مگ به نقل از آنا، انیو موریکونه آهنگساز مشهور ایتالیایی و سازنده موسیقی «خوب، بد، زشت» برای فیلم «هشت منفور « کوئنتین تارانتینو موسیقی ساخته است.

روز گذشته در جریان جشنواره فیلم‌های علمی-تخیلی و فانتزی موسوم بهComic-Con در سان دیه‌گو کالیفرنیا از پوستر فیلم تازه تارانتینو رونمایی شد. در این پوستر نوشته شده: «هیچ‌کس بدون یک دلیل خوب لعنتی سر و کله‌اش در اینجا پیدا نشده است

به گزارش ورایتی، در کنفرانسی مطبوعاتی که شنبه با حضور کوئنتین تارانتینو و تعدادی از بازیگران فیلم «هشت منفور» او، از جمله کرت راسل، بروس درن و جنیفر جیسن لی برگزار شد، تارانتینو اعلام کرد که موسیقی فیلم او را انیو موریکونه، آهنگساز افسانه‌ای سینما که لقب «موتزارت سینما» را گرفته است، خواهد ساخت.

این اولین موسیقی متنی است که انیو موریکونه 87 ساله بعد از چهل سال برای فیلمی وسترن می‌سازد. موریکونه با وجود آثار درخشانی که در ژانرهای مختلف تولید کرده است، بیش از همه برای جنبه‌های نوآورانه موسیقی متن فیلم‌های وسترنی ماند «خوب، بد زشت»، «به‌خاطر یک مشت دلار» و «روزی، روزگاری در غرب» شهرت دارد.

تارانتینو در این جلسه همچنین از احتمال ساخته شدن «بیل را بکش 3» سخن به میان آورد.

«هشت منفور» دومین اثر وسترن تارانتینو پس از «جانگو زنجیر گسیخته» محصول 2012 برنده دو جایزه اسکار است و داستانش کاملاً متفاوت با فیلم قبلی می‌گذرد. داستان چند سال بعد از جنگ داخلی (جنگ‌های انفصال) آمریکا و در ایالت وایومینگ رخ می‌دهد و قهرمانانش گروهی از جایزه‌بگیرها هستند که در کولاک برف گرفتار شده‌اند و به ناچار همه به زیر یک سقف پناه آورده‌اند، اما در آنجا خودشان را در یک توطئه گرفتار می بینند و مجبورند خود را نجات دهند و از این محیط پر از خیانت و سوءظن جان به در ببرند.

ساموئل ال. جکسن، کرت راسل، جنیفر جیسن لی، دمیان بیشیر، مایکل مدسن، تیم راث، والتن گاگینز و بروس درن از جمله بازیگران «هشت منفور» هستند که در تاریخ 8 ژانویه 2016 (18 دی 94) به اکران عمومی خواهد رسید.