2 1 2015715163555

تام كروز با گذشت 30 سال از اولين فيلم «تاپ گان» قصد دارد دوباره در نقش خود به عنوان ماوريك خلبان سركش ظاهر شود و مي‌خواهد شاهزاده هري نوه ملكه انگلستان هم‌بازي او در فيلم جديد باشد.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، اين ستاره هاليوودي يكي از هواداران پر و پاقرص خانواده سلطنتي است و اميدوار است دوست مشترك‌شان يعني ديويد بكهام بتواند شاهزاده را راضي به نقش‌آفريني در اين فيلم بزرگ به منظور خيريه كند. حضوري كوتاه توسط هري 30 ساله كه خود يك خلبان هليكوپتر رسمي ارتش است، مي‌تواند كمك بزرگي به فيلم كند و به فروش آن بيفزايد. قسمت جديد «تاپ گان» قرار است كريسمس سال آينده روي پرده‌هاي سينما برود.

يكي از مديرهاي برنامه آمريكايي مي‌گويد: «تام پيشنهاد را به تيم خود داده كه به كاخ باكينگهام بروند و شاهزاده هري را بگيرند. او حتي اين پيشنهاد را داده كه درآمد شاهزاده هري مستقيما به سازمان خيريه مورد انتخاب خود او برسد. تام اميدوار است ديويد بكهام هم بتواند سفارشش را بكند و كمكي بكند. او مي‌داند شانس خيلي زيادي براي انجام اين كار وجود ندارد، اما اگر كسي بتواند آن را عملي كند تام است. او نمي‌خواهد هري فقط حضوري نمادين در فيلم داشته باشد بلكه كسي را مي‌خواهد كه بتواند تجربه واقعي و دانش پرواز در نبرد را به تيم اضافه كند. هري در افغانستان در خط مقدم جبهه حضور داشته براي همين اعتبار لازم براي حضور قدرتمند در فيلم را دارد. نه تنها هري قابليتش را دارد، بلكه حضورش مي‌تواند تبليغ خوبي هم باشد

فيلم اصلي «تاپ گان» كه در سال 1986 منتشر شده بود به شهرت تام كروز بسيار كمك كرده بود. او از همين حالا قرارداد خود را براي حضور در قسمت دوم پربودجه اين فيلم نيز امضا كرده است. در فيلم جديد، شخصيت خلبان هواپيماهاي جنگي كروز به مبارزه با هواپيماهاي بي‌سرنشين جنگي خواهد پرداخت. ديويد اليسون مدير كمپاني اسكاي‌دنس و تهيه‌كننده اجرايي اين پروژه مي‌گويد: «بدون ماوريك تاپ گاني وجود ندارد و اين فيلم هم قرار است ماوريك در نقش ماوريك باشد.»

كروز در گذشته نيز به همراه توني اسكات كارگردان روي نقشه ساخت قسمت دوم فيلم كار كرده بود، اما وقتي كه اين كارگردان بريتانيايي خودكشي كرد، تمام اين نقشه‌ها كنار گذاشته شدند. خود كروز در اين باره گفته بود: «خودمان فكر نمي‌كرديم هرگز دوباره اين پروژه را انجام دهيم. اما بعد آن‌ها با تمام اين ايده‌ها و نقشه‌ها از وضعيت كنوني داستان پيش ما آمدند و داستان ادامه پيدا کرد»

تام كروز ممكن است يكي از بازيگران سريال تلويزيوني جديد «گزارش اقليت» محصول شبكه فاكس باشد. بعد از اينكه يك كليپ 20 دقيقه‌اي از اين سريال تلويزيوني كه استيون اسپيلبرگ مسئوليت تهيه‌كنندگي اجرايي آن را بر عهده داشته در فستيوال كاميك‌كان در شهر سن‌ديگو پخش شد، بازخوردهاي بسيار مثبتي نسبت به آن ديده شده و تماشاچيان برايش دست زدند. كوين فالز ديگر تهيه‌كننده اجرايي اين سريال نيز گفت چيزهاي بيشتري هم ممكن است در راه باشد.

به نقل از ورايتي، اين چيزهاي بيشتر ممكن است به شكل حضور تام كروز در اين سريال خود را نشان دهند. بعد از نمايش اين كليپ، فالز به سرعت توجه حضار را به خود جلب كرد و اعلام كرد كه حضور ستاره فيلم «تاپ گان» در اين سريال چيزي است كه «ممكن است اتفاق بيفتد يا ممكن است اتفاق نیفتد»

سريال «گزارش اقليت» بر پايه فيلم سال 2002 ساخته اسپيلبرگ توليد خواهد شد؛ فيلمي كه خود با اقتباس از داستان كوتاه فيليپ كي. دك ساخته شده بود. داستان اين سريال در سال 2065 در شهر واشنگتن اتفاق مي‌افتد، يك دهه بعد از اتفاقات فيلم سينمايي كه كروز در آن نقش رييس جان آندرتون را ايفا كرده بود و در سيستم پيش‌بيني جنايت واحد خود برايش پاپوش دوخته بودند.

از ديگر بازيگران اين سريال مي‌توان به دنيل لاندن در نقش والي، لارا ريگان در نقش پري‌كاگ، ميگان گود در نقش كارآگاه لارا وگا و ويلمر والدراما در نقش افسر ويل بليك اشاره كرد. ظاهراه شخصيت‌هاي گود و والدراما هم گذشته‌اي بين خود دارند كه با رخ دادن اتفاق‌هاي سريال بيشتر به چشم مي‌آيد. والدراما در اين باره گفت: «كمي گذشته بين اين دو هست و شما به جريان افتادن آن را طي فصل اول سريال خواهيد ديد».

هنوز مشخص نشده كه اگر تام كروز به جمع بازيگران سريال بپيوندد قرار است چه نقشي را بر عهده داشته باشد. در سال 2002 و در فيلم سينمايي «گزارش اقليت» اين بازيگر 53 ساله كه تا به حال سه بار نامزد دريافت جايزه اسكار نيز شده، در نقش كاپيتان آندرتون درخشيده بود. در آن فيلم همچنين كالين فرت در نقش دني ويتور مامور وزارت دادگستري آمريكا و سامانتا مورتون در نقش افسر ارشد آگاتا نيز ظاهر شده بودند.