«جاستين لين» براي كارگرداني «نابودگر 5» با «جيمز كامرون» وارد مذاكره شد.96464646

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين فيلم توسط دو كمپاني فيلمسازي « هانوور» و « رد بير» از اوايل سال 2011 ميلادي تهيه و توليد مي شود.

بنا بر اعلام ورايتي، اين فيلم با بودجه اي در حدود 70 ميليون دلار با فورمت « سي جي آي» آماده نمايش مي‌شود.

هنوز درباره مکان فيلمبرداري پنجمين «نابودگر» تصميم گرفته نشده، اما از خاورميانه به عنوان يک لوکيشن ياد مي‌شود.

کريستين بيل قرارداد بازي در نقش شخصيت جان کانر در هر سه فيلم را امضا کرد که اولين فيلم "رستگاري نابودگر: آينده آغاز مي‌شود" است و فيلم دوم احتمالا براي سال 2011 آماده مي‌شود.

"رستگاري نابودگر: آينده آغاز مي‌شود" به ريشه‌هاي نبرد ميان انسان‌ها و ماشين‌ها مي‌پردازد. فيلم جديد کانر را در مرکز توجه قرار مي‌دهد که در سي و چند سالگي رهبري بازماندگان نژاد بشري را برابر ماشين‌ها به عهده دارد.

سام ورثينگتون، آنتون يلچين، مون بلادگود و هلنا بونهم کارتر از ديگر بازيگران "رستگاري نابودگر: آينده آغاز مي‌شود" هستند. نخستين "نابودگر" را جيمز کامرون سال 1984 با بازي آرنولد شوارتزنگر که فيلمي بسيار پرفروش شد.

داستان اولين "نابودگر" سال 2029 و زمان روي مي‌دهد که ماشين‌ها و روبات‌ها کنترل زمين را به عهده گرفته‌اند. در اين بين موجودي ماشيني به نام نابودگر (آرنولد شوارتزنگر) به سال 1984 فرستاده مي‌شود تا زني جوان به نام سارا کانر را که مادر جان کانر، ناجي انسان‌ها در آينده است، بکشد.

نسخه سينمايي نابودگر به کارگرداني جيمز کامرون و با بازي آرنولد شوارزنگر ، مايکل بين و ليندا هميلتون محصول سال 1984 است.

فيلم در صحنه‌هاي اوليه مخاطب را به سال 2029 مي‌برد؛ دوراني که در بحبوحه جنگ هسته‌اي، ماشين‌ها و روبات‌ها عملا کنترل زمين را به دست گرفته‌اند و مشغول نابود کردن آخرين انسان‌هاي باقي‌مانده هستند.

نابودگر (آرنولد شوارزنگر) که يک سايبورگ يا ربات انسان‌نما است، به سال 1984 فرستاده مي‌شود تا زني جوان به نام سارا کانر (ليندا هميلتون) را که مادر جان کانر ناجي بشريت در جدال با روبات‌ها خواهد بود بکشد. به دنبال او نيروهاي انسان‌ها نيز يک جنگجوي جوان را به اسم کايل ريس مي‌فرستند تا از سارا کانر در مقابل نابودگر دفاع کند. اين دو فرستاده درگير رقابتي پرفراز و نشيب مي‌شوند تا اين که درانتها نابودگر از بين مي‌رود .

نسخه چهارم ترميناتور با حضور بازيگراني چون «کريستيان بل» توسط شرکت فيلمسازي برادران وارنر جهت نمايش در ارديبهشت سال آينده آماده مي شود.

به گزارش ايسنا، شرکت فيلمسازي سوني پخش گسترده و بين‌المللي نابودگر 4 را برعهده دارد.

نسخه قبلي «نابودگر» با عنوان «ظهور ماشين ها» درسال 2003 بالغ بر 430ميليون دلار فروش جهاني داشته است.

ایسنا

به جمع هواداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید