20150729122218 63

چند وقتی هست که کارگردان سرشناس سینمای بریتانیا با آرامش و در سکوت کامل خبری پروژه های بعدیش را جلو می برد. چندی پیش خبردار شده بودیم که نولان، فیلمنامه اولیه اثر بعدیش را هم نوشته و تمام کرده اما هنوز خبری از آن پروژه منتشر نشده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از تسنیم، ساعاتی قبل خبر رسید که هواداران نولان خیلی زود می توانند با یک اثر از کارگردان مورد علاقه شان مواجه شوند و اصلا لازم نیست به سنت آثار گذشته خالق «تلقین» صبری دو سه ساله را تحمل کنند. کریستوفر نولان اخیرا یک مستند کوتاه در مورد برادران کی ساخته که به زودی پخش خواهد شد. این مستند «کی» نام دارد و به پشت صحنه کار استیون و تیموتی کی در انیمیشن سازی می پردازد.

همین طور کمپانی ساینکوپی که توسط کریستوفر نولان و همسرش اما توماس تاسیس شده هم قرار است مجموعه انیمیشن های استاپ موشن برادران کی را منتشر کند.

گفته می شود به زودی اطلاعات جدیدی از فیلم سینمایی کارگردان سه گانه شوالیه تاریکی هم منتشر خواهد شد. نوامبر گذشته کریستوفر نولان پس از ساخت فیلم هایی چون «تعقیب»، «ممنتو»، «بی خوابی»، «پرستیژ»، تریلوژی «شوالیه تاریکی» و «تلقین» از «در میان ستارگان»ش رونمایی کرد که با بازی متیو مک کانهی و ان هاته وی ساخته شده بود. این فیلم که با تحسین مخاطبان و منتقدان همراه بود در نهایت توانست نامزد ٥ جایزه اسکار شود و در این بین یک جایزه را به خودش اختصاص داد.