«برادلی كوپر» از پروژه سینمایی « كلاغ» كنار كشید.

برادلی كوپر بازیگرآثاری چون «خماری» و«همه چیز درباره استیو» علت كناره گیری اش از پروژه سینمایی « كلاغ» را مشغله كاری اعلام كرده است.14f5424074bbfae53f06b8b450d4138c

چندی پیش «لوك ایوانز» و «الیس اوی» به پروژه سینمایی «كلاغ» پیوستند و «استفان نورینگتون»، سینماگر هالیوودی و خالق آثاری چون فیلم «تیغ» كارگردانی «كلاغ» را پذیرفته است.

«نورینگتون» علاوه بر كارگردانی، نگارش فیلمنامه اقتباسی «كلاغ» را نیز برعهده گرفته است.

بنا به اعلام ورایتی، فیلمنامه «كلاغ» در ژانر كمدی و براساس داستانی از «جیمز اوبار» نوشته می شود و «رایان كاوانایوگ» در شركت فیلمسازی «رالیتویتی مدیا» آن را به پیش تولید می رساند.

«اد پرسمان» خالق آثاری چون «براندون لی» تهیه كنندگی پروژه سینمایی «كلاغ» را برعهده گرفته است.

داستان فیلم «كلاغ» تلاش های یك مرد مرده را به تصویر می كشد كه سعی دارد جان یك دختر را در زندگی حقیقی، از خطرات احتمالی نجات دهد.

«استفان نورینگتون» كه به عنوان نویسنده، كارگردان، تهیه كننده و طراح جلوه های ویژه در هالیوود مشغول است، تاكنون ساخت آثاری چون «ماشین مرده» (۱۹۹۵) و «یادداشت آخر» (۲۰۰۱) را در كارنامه هنری اش به ثبت رسانده است.

«برادلی كوپر» در این فیلم ایفاگر نقش مقابل مارك والبرگ خواهد بود.

مارك والبرگ بازیگر و تهیه کننده ۳۹ ساله آمریکایی با فیلم «مرحوم» اثر«مارتین اسكورسیزی» کاندیدای اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد و از دیگر آثار او می توان به «اتفاق» اشاره كرد.

والبرگ سال پیش با «استخوان های دوست داشتنی» اثر «پیتر جكسون» بر پرده سینماهای جهان بود.

ایسنا

به جمع هواداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید