2 1 201583203312

آیشواریا رای ستاره بالیوود با صحبت درباره فیلم جدید «اشتیاق» یا به هندی «جازبا» گفت هرگز تصور نمی کرد بالیوود را ترک کرده باشد.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، آیشواریا رای باچان که با فیلم جدیدی با عنوان «جازبا» فاصله پنج ساله خود با سینما را از بین برده است، گفت هرگز تصور نمی‌کند که دنیای سینما را ترک کرده باشد.

این بازیگر محبوب بالیوود که شب پیش برای نمایش لباسی از طراح مد هندی منیش مالهوترا به روی صحنه رفت، از بودن روی صحنه ابراز خوشحالی کرد.

فیلم «جازپا» ساخته سانجای گوپتا به زودی اکران می‌شود. فیلم قبلی این بازیگر سرشناس که اکنون 41 ساله است، «گزارش» ساخته سانجای لیلا بانسالی بود که سال 2010 به نمایش درآمد.آیشواریا رای باچان می‌گوید از بودن در برابر دوربین لذت می‌برد و منتظر است تا شاهد نمایش «جازبا» باشد. در این فیلم شابانا عظیم، عرفان خان، چاندان روی سانیال و جکی شراف بازی کرده‌اند. بازیگر مشهور هندی می‌گوید: تجربه بازی در این فیلم فوق‌العاده بود. سانجای خیلی خوب بود. همه بازیکنان از عرفان تا شابانا عالی بودند. از بازی با آنها خوشجالم و فکر نمی‌کنم فاصله‌ای در مسیر کاری‌ام ایجاد شده باشد. این فیلم که قرار است 9 اکتبر اکران شود، بازسازی فیلم کره‌ای «هفت روز» محصول 2007 است. فیلمبرداری این فیلم از ژانویه 2015 در بمبئی آغاز شد. قرار است تریلر این فیلم 15 آگوست پخش شود. آیشواریا رای با مادر همسرش جایا باچان در برنامه نمایش لباس هندی شرکت کرده بود.