فیلم کویینتین تارانتینو در حالی به زودی راهی پرده های سینما می شود که هنوز تریلری از آن منتشر نشده اما اخیرا از دو پوستر جدید آن رونمایی شده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از تسنیم، فیلم کویینتین تارانتینو در حالی به زودی راهی پرده های سینما می شود که هنوز تریلری از آن منتشر نشده اما اخیرا از دو پوستر جدید آن رونمایی شده است. در این دو پوستر دیمین بیچیر، جنیفر لی و کرت راسل حضور دارند. ساخته جدید تارانتینو در کریسمس پیش رو اکران خواهد شد.

چندی پیش در مجله اینترتینمنت ویکلی از تصاویر جدید این فیلم رونمایی شده بود. روی جلد آن مجله هم به فیلم جدید کویینتین تارانتینو، «هشت نفرت انگیز» می پرداخت و در آن فقط چهره جنیفر جیسن لی، کرت راسل و ساموئل ال جکسون مشخص بود. هنوز اما تریلری از پروژه پر ستاره کارگردان «لعنتی های بی آبرو» و «جانگوی رها از بند» منتشر نشده و هنوز خیلی از چهره های این فیلم رونمایی نشده اند. «هشت نفرت انگیز» فیلم جدید کارگردان «بیل را بکش» است که فیلمنامه آن توسط خود تارانتینو نوشته شده. در این اثر چهره هایی چون کرت راسل، مایکل مدسن، ساموئل ال جکسون، چانینگ تاتوم، زویی بل، تیم راث، بروس درن، دیمین بیچر، والتون گاگینز و... حضور دارند. کویینتین تارانتینو کارگردان برنده اسکار سینمای امریکا است که پیش از این ساخت فیلم های مهمی چون «سگ های انباری» و «پالپ فیکشن» را هم در پرونده اش دارد

1394052113543770258636410

1394052113583058258636510