20150812102416 11

ست گوردون کارگردان فیلم «رییس‌های افتضاح» فیلمی را کارگردانی می‌کند که زک افران و دوین جانسون بازیگرانش هستند.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر ، زک افران قرار است به عنوان نجات غریق به ساحل برود. افران در حال مذاکره برای نقش‌آفرینی کنار دوین جانسون در فیلم «بِی‌واچ» (دیده بانی ساحلی) کمپانی پارامونت است؛ این فیلم اقتباسی سینمایی از سریال تلویزیونی «بی‌واچ» است که دهه ۱۹۹۰پخش می‌شد و داستانش درباره نجات غریق‌های ایالت کالیفرنیا بود.

این پروژه که چند سال است مراحل اولیه تولید را پشت سر می‌گذارد، به نظر می‌رسد که بالاخره چرخه تولیدش راه افتاده و در هفته‌های اخیر ست گوردون کارگردان فیلم «رییس‌های افتضاح» را برای نشستن روی صندلی کارگردانی استخدام کرده است. انتخاب شدن افران می‌تواند به معنی آغاز مراحل فیلمبرداری در اوایل سال ۲۰۱۶، احتمالا در ماه فوریه باشد.

داستان این فیلم بر شخصیت یک غریق نجات خیلی جدی و قانون‌مند با بازی دوین جانسون تمرکز می‌کند که برای نجات دادن ساحل منطقه‌شان از دست یکی از غول‌های نفتی ثروتمند، مجبور به همکاری با جوانی که به قوانین اهمیت نمی‌دهد با بازی افران می‌شود. دیمین شانون و مارک سوییفت مسئولیت نوشتن جدیدترین نسخه فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشتند. بو فلین در چهارمین همکاری خود با جانسون، در کنار ایوان رایتمن تهیه‌کنندگان فیلم خواهند بود. کمپانی سون باکس پروداکشنز متعلق به جانسون نیز یکی از تهیه‌کنندگان خواهد بود.

انتخاب شدن برای بازی در فیلم «بی‌واچ» می‌تواند به نحوی رسیدن به موفقیت‌هایی جدید برای افران باشد که بعد از نقش‌آفرینی در کنار ست روگن در فیلم «همسایه‌ها» توانست کاری کند که هم تماشاچیان و هم مسئولان صنعت فیلم دیدی متفاوت نسبت به او پیدا کنند. این پروژه همچنین برنامه کاری او را پر می‌کند که در حال حاضر پشت سر هم با چند استودیوی مختلف کار می‌کند.

افران به تازگی فیلمبرداری فیلم کمدی «مایک و دِیو تاریخ عروسی می‌خواهند» محصول کمپانی‌های فاکس و چرناین انترتینمنت را با آدام دوین، آنا کندریک و آبری پلازا به اتمام رساند. در پروژه‌ای دیگر، او در فیلم کمدی «بابابزرگ کثیف» کمپانی لاینزگیت در کنار رابرت دنیرو دیده می‌شود. افران در پایان ماه آگوست هم دوباره با روگن و روز برن برای فیلم «همسایه‌های ۲» همبازی می‌شود. همه این فیلم‌ها در سال ۲۰۱۶روی پرده می‌روند.

فیلم «بی‌واچ» می‌تواند با تمرکز بر جذبه کمدی سریال، آن را به درجه‌ای بالاتر در جهان برساند. جانسون هم با فیلم «سریع و خشمگین» و «سن آندراس» در دنیا به محبوبیت جدیدی دست پیدا کرده است. سریال «بی‌واچ» یکی از مجبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی دهه ۱۹۹۰بود و در ۱۴۸کشور پخش می‌شد.