2 1 2015816115948

برایان کرنستون می‌گوید مرگ شخصیتش در وسط فیلم «گودزیلا» اشتباه بوده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر، فیلم «گودزیلا» یکی از موفق‌ترینفیلم‌ها از نظر باکس‌آفیس در مسیر حرفه‌ای کاری برایان کرنستون بود، امااین بازیگر از نحوه برخورد با خط داستانی شخصیتش در این فیلم راضی نیست.
کرنستون در توضیح این نارضایتی گفت که شخصیتش یعنی «جو برودی» خیلی زودکشته شده و وقت زیادی به تماشاگران برای برقراری ارتباط احساسی با اونداده‌اند.
کرنستون که در پادکست نردیست صحبت می‌کرد، به این موضوع اشاره کرد که چرادقیقا روایت فیلم خوب از آب درنیامد و همچنین درباره اینکه در آینده چهانتظاری می‌توان از این بازیگر برنده جوایز مختلف و محبوب منتقدان داشت،صحبت کرد. او گفت:‌ مردن شخصیت در آن زمان یک اشتباه بود. وقتی فیلمنامه راخواندم می‌دانستم اشتباه است. وقتی فیلمنامه را خواندم گفتم این شخصیت کههسته احساسی فیلم بود و تماشاچیان را در داستان هدایت می‌کرد، در صفحه ۵۰می‌میرد؟ چه هدر رفتنی.
کرنستون بازیگر تحسین شده سریال «برکینگ بد» ادامه داد: آنها کمی با اینموضوع بد برخورد کردند، این تنها انتقاد من از این فیلم است چون فکر می‌کنمفیلم سرگرم‌کننده‌ و خیلی موفقی هم بود. من به آنها گفتم که حتی اگر من همنقش این شخصیت را بازی نکنم، نباید در آن مقطع از فیلم بمیرد. این یکروایت بد بود، اما آنها دیگر بیش از حد جلو رفته بودند که بخواهند برگردند.
حال باید دید آیا این به این معنی است که کرنستون دیگر به زودی در یک فیلمبزرگ پرهزینه ظاهر نخواهد شد؟ اما جدیدترین فیلم‌های او از جمله «ترامبو» ـفیلمی درباره مسیر کاری دالتون ترامبو فیلمنامه‌نویس هالیوودی است که بهخاطر فعالیت‌های کمونیستی‌اش در لیست سیاه هالیوود قرار گرفته بودـ نشانمی‌دهد که اینطور نیست.
او در فیلم «پاندای کونگ‌فو کار ۳» که سال ۲۰۱۶ اکران می‌شود مسئولیت صداپیشگی شخصیت لی را بر عهده خواهد داشت.
«
گودزیلا» محصول ۲۰۱۴ به کارگردانی گرت ادواردز ساخته شد.