20150905171228 33

تام هاردی بازیگر شناخته شده هالیوودی برای بازی مجدد در نقش «بین» چراغ سبز نشان داد.

به گزارش مووی مگ به نقل از تسنیم، هاردی که با «تلقین» و «شوالیه تاریکی بر می خیزد» کریستوفر نولان به شهرت رسید چندی است در سینمای هالیوود فعال تر شده. او پس از فیلم تحسین شده «مبارز» به جایگاه بهترین در هالیوود رسید و حالا یکی از بازیگران اصلی فیلم «بازگشته» الخاندرو گونسالس اینیاریتو در کنار لئوناردو دی کاپریو است. هاردی در «شوالیه تاریکی بر می خیزد»، آخرین فیلم از سه گانه «شوالیه تاریکی» کریستوفر نولان در نقش «بین» یکی از مهم ترین دشمنان بتمن ظاهر شد. او پس از آن پیشنهاد بازی در مجموعه جدید فیلم های ابرقهرمانی برادران وارنر را با «جوخه انتحار» به دست آورد اما به دلایلی از جمله عدم تطابق برنامه نتوانست در این فیلم کنار جرد لتو، مارگوت رابی و ویل اسمیت حضور داشته باشد. حالا خبرنگار Mtv از وی در مورد علاقه اش به بازگشت به فیلم های ابرقهرمانی پرسیده. تام هاردی هم در پاسخ گفت:« البته! من بین هستم»

این بازیگر سرشناس که شنیده می شود ممکن است به زودی در فیلم هایی مثل جیمز باند و دنباله سوپرمن حضور داشته باشد اخیرا در پاسخ به یکی از هوادارنش در مورد این که دوست دارد در نبرد بین سوپرمن و بتمن چه کسی پیروز شود گفته بود:« من دوست دارم هر دوی آنها را در زیر آب آن قدر نگه دارم تا دیگر حبابی روی سطح آب نیاید»

هاردی امسال به جز بازی در فیلم «بازگشته» در «مکس دیوانه» هم حضور داشته است. فیلمی کمیک بوکی که به کارگردانی جرج میلر ساخته شده است.