1827547

دونالد ترامپ يكی از نامزدهای حزب جمهوريخواه در حالی كه سعی می‌كرد بگويد از حمايت رابرت ردفورد بازيگر كهنه كار آمريكايی برخوردار است، با مخالفت وی روبه‌رو شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر، دونالد ترامپ ميلياردر آمريكايی سعی كرد با وارونه جلوه دادن حرف‌های رابرت ردفورد كه در یك برنامه تلویزیونی علیه او ادا شده بود، بگوید این كارگردان، تهیه كننده و بازیگر محبوب از وی حمایت كرده است اما رابرت ردفورد كه هرگز در جبهه جمهوریخواهان نبوده با درشتی پاسخ او را داد.

رابرت ردفورد در تاریخ ۲۸آگوست در برنامه تلویزیونی لری كینگ شركت كرد و در حین گفتگو با او درباره ترامپ چنین بیان كرد: خوشحالم او در انتخابات حضور دارد زیرا به شیوه خودش حضور دارد و باید گفت چیزی كه می‌گوید مدل خودش است و من فكر می كنم همه چیز را پایین و بالا می كند و به این كار نیاز هم هست. چون طرف مقابل زیادی میانه رو است.

دیروز با گذشت چندین روز از این مصاحبه تلویزیونی، دونالد ترامپ در توییترش نوشت: وای! چنین كلمات جالبی از رابرت ردفورد درباره حضور من در انتخابات ریاست جمهوی عالی ست، ممنون، رابرت.

اما رابرت ردفورد در آن برنامه تفسیر خودش از ترامپ را چنین شروع كرده بود: این غول كشور انگار یه پای گنده در دهنش دارد و فكر نمی‌كنم بتواند آن را بیرون بیندازد. او شبیه انیمیشن (احمقانه) «لونی تیونز» است نه شبیه «مری ملودیز» (انیمیشن قدیمی دوران طلایی كارتون سازی آمریكا). او یك آدم دیوانه است.

رابرت ردفورد افزوده بود آمریكایی‌ها با تماشای رقابت‌های انتخاباتی كاندیداها علیه همدیگر احساس حماقت می‌کنند.

ردفورد كه در انتخابات ریاست جمهوری قبلی از باراك اوباما حمایت كرده بود، در پاسخ به سوال لری كینگ درباره این كه نظرش درباره حضور ترامپ در یك فیلم چیست؟ گفته بود: وای وحشتناك می‌شود.