20150914171453 1

کار بر روی «شگفت انگیزان ۲» توسط برد برد آغاز شده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از تسنیم، برد برد کارگردان برنده اسکار بهترین انیمیشن سال برای «شگفت انگیزان» امسال اصلا اوضاع خوبی نداشت. او یک بار دیگر همکاری با دیزنی را در فیلم «سرزمین فردا» تجربه کرد که عملا تبدیل به یک پروژه شکست خورده شد. هر چند که از بازی ستاره ای مثل جرج کلونی هم بهره می برد.اما او همکاری با دیزنی و پیکسار را ادامه خواهد داد و «شگفت انگیزان 2» را به زودی روی پرده سینما می برد. طبق آخرین اخبار فیلمنامه اولیه نوشته شده و حتی استوری بورد بخش هایی از آن هم به تصویر درآمده است.

با این وجود پیکسار در مورد تاریخ دقیق اکران این اثر و «ماشین های 3» سیاست سکوت را در پیش گرفته است. پیش از این پیش بینی می‌شد قسمت سوم انیمیشن «ماشین‌ها» پیش از قسمت دوم انیمیشن «شگفت انگیزان» اکران شود اما برد برد در آخرین مصاحبه اش با کلیدر این موضوع را منتفی می‌داند و می گوید برنامه عوض شده و احتمالا «شگفت انگیزان 2» را زودتر خواهیم دید.

کارگردان این انیمیشن مهم ترین چالش فیلم جدید را ادامه دنیای منحصر به فرد فیلم نخست می داند. او معتقد است در سال 2004 که فیلم نخست اکران شد این موج فیلم های ابرقهرمانی آغاز نشده بود. به همین جهت کار راحت تر بود. اما در این سال ها تقریبا همه ابرقهرمانان مهم هالیوود حداقل یک بار روی پرده سینما رفته اند و این چیزی است که برای طراحی یک دنیای ابرقهرمانی کار را سخت می کند.

اگرچه هنوز زمان اکران فیلم مشخص نیست اما پیش بینی می شود «شگفت انگیزان 2» در سال های 2017 یا 2018 اکران شود.