2 1 2015921205451

شارليز ترون بازيگر هاليوودي كه يك ماه پيش شايعاتي درباره پذيرش سرپرستي دومين فرزندش به گوش رسيد، حالا با نوزاد جديدش در ديد عموم قرار گرفت.

به گزارش بانی فیلم به نقل ازميرور، ترون بازيگر 40 ساله و مجردي كه پيش از اين يك پسر را به سرپرستي پذيرفته بود، اكنون با نوزاد دخترش به نام «آگوست» ديده شده است.

او كه اين نوزاد را با پارچه‌اي پوشانده بود، براي اولين بار در حالي كه با او در خيابان بود، در ديد عكاسان قرار گرفت. او چند هفته اخير را در خانه در حال مراقبت از اين نوزاد سپري كرده است. وي براي اين كه نوزادش از قطرات ريز باران در امان بماند، روي او را با پارچه پوشاند. اين بازيگر به تازگي در فيلم «مد مكس» راهي سينماها شد و فيلم با اقبال زيادي روبه رو شد. شارليز ترون اكنون يك پسر چهار ساله به نام جكسون دارد كه سال 2012 او را از آفريقاي جنوبي به سرپرستي گرفت. وي پيش از اين گفته بود از زماني كه خيلي جوان بود دوست داشت فرزند خوانده داشته باشد. او اعلام كرده دوست دارد فرزندان بيشتري داشته باشد .

شارليز ترون كه براي بازي در فيلم «هيولا» جايزه اسكار را دريافت كرده، چند ماه پيش نامزدي‌اش با شان پن بازيگر و كارگردان 54 ساله را به هم زد. وي كه متولد آفريقاي جنوبي است، در سال ۲۰۰۵، ستاره خود را بلوار مشاهیر هالیوود کسب کرد. او در کارهای خیریه زیادی شرکت کرده و خودش موسسه‌ای برای کمک به مردم کشورش دارد. اين بازيگر در سال ۲۰۰۸ از طرف دبیرکل سازمان ملل، به عنوان سفیر صلح این سازمان انتخاب شد.