2 1 2015924193715

تِیت تیلور کارگردان فیلم «دختر سوار قطار» است که امیلی بلانت، ربکا فرگوسن و هیلی بنت را از قبل براي بازي در آن انتخاب كرده، اكنون دو بازيگر مرد را به گروهش اضافه كرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، کریس اوانز و جرد لتو ستاره‌های فیلم‌های کمیک‌بوک برای بازی کردن نقش‌های مذکر اصلی فیلم «دختر سوار قطار» محصول کمپانی دریم‌وورکس در نظر گرفته شده‌اند. امیلی بلانت، ربکا فرگوسن و هیلی بنت در این اقتباس تِیت تیلور از رمان پرفروش پائولا هاوکینز نقش‌آفرینی می‌کنند.

هر دوی این بازیگرها باید بتوانند با مشکلات ‌بزرگ زمان‌بندی کنار بیایند تا در این فیلم حضور داشته باشند، اما اگر قرارداد آن‌ها بسته شود، اوانز نقش تام شوهر فرگوسن را بازی خواهد کرد و لتو هم نقش اسکات شوهر بنت را ایفا می‌کند.

در این فیلم امیلی بلانت نقش ریچل را بازی می‌کند، دختری که هر روز سوار یک قطار مسافربری می‌شود و از جلوی خانه‌ای عبور می‌کند. طی این مدت، او درباره زوج به نظر ایده‌آلی که در این خانه زندگی می‌کنند، خیال پردازی می‌کند، اما یک روز او شاهد اتفاقی بسیار شوک‌آور است و درگیر رازی می‌شود که قرار است از آن پرده برداشته شود. فرگوسن نقش آنا را بازی می‌کند که با شوهر سابق ریچل با بازی اوانز ازدواج کرده است. بنت هم نقش مگان را بر عهده دارد؛ همسایه متاهلی که ناپدید می‌شود.

ارین کرسیدا فیلمنامه این فیلم را نوشته و مارک پلت مسئولیت تهیه‌کنندگی آن را بر عهده دارد. جرد لِباف و سیلیا کوستاس تهیه‌کنندگان اجرایی فیلم هستند. لتو به زودی با فیلم «جوخه خودکشی» که بسیاری انتظارش را می‌کشند در نقش جوکر ظاهر خواهد شد و اوانز هم یک بار دیگر در فیلم «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» نقش شخصیت اصلی را ایفا می‌کند.

كتاب «دختر سوار قطار» از زمان انتشارش تاكنون در همه فهرست‌هاي كتاب‌هاي پرفروش جا داشته است و انتظار موفقيتي مثل «دختر گمشده» براي آن متصور است.