20151003170854 38

ریان رینولدز اعتراف کرد که از صحنه فیلمش لباس دزدیده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از تسنیم، ریان رینولدز بازیگر هالیوودی اخیرا در مصاحبه ای اعتراف کرده که از سر صحنه فیلم «ددپول»، لباس این ابرقهرمان کمپانی مارول را دزدیده است. او که خودش معتقد است احتمالا به خاطر این کارش به دردسر خواهد افتاد می گوید به خاطر این که 10 سال برای ساخته شدن این فیلم صبر کرده و می خواسته لباس این ابرقهرمان را بپوشد اقدام به برداشتن لباس از صحنه کرده است.

«ددپول» یکی از محبوب ترین ابرقهرمان های کمپانی مارول است که به دلایل گوناگون چندین سال است که هیچ عزمی برای اقتباس سینمایی از آن وجود نداشت تا این که در نهایت کمپانی فاکس قرن بیستم تصمیم گرفت با بودجه ای محدود سراغ آن بیاید و این پروژه را راهی پرده های سینما کند. با وجود کار زیاد و بودجه محدود اما ریان رینولدز می گوید از نتیجه کار راضی است. او معتقد است نتیجه شبیه یک فیلم 150 میلیون دلاری شده اما اصلا چنین پول هایی وارد پروژه نشده است.

«ددپول» جدیدترین فیلم ابرقهرمانی کمپانی فاکس قرن بیستم است. این فیلم با بازی ریان رینولدز، مورنا باکارین، تی جی میلر و... ساخته شده است. کارگردانی این پروژه هم بر عهده تیم میلر بوده است. این فیلم قرار است 12 فوریه 2016 اکران شود.