2 1 20151020112433

پسر پاتریک کینی کارگردان و دستیار کارگردان پرکار هالیوود، که قریب به دو سال گمشده بود، در حالی پیدا شده است که به گفته والدینش،به گروه تروریستی النصره سوریه پیوسته است.

به گزارش مووی مگ به نقل از فارس، لوکاس کینی پسر پاتریک کینی کارگردان و دستیار کارگردان 59 ساله هالیوود که در پروژه‌های سینمایی موفقی چون «ایندیانا جونز» و «گرگ و میش» همکاری داشته است، در حالی‌که دو سال گم شده بود، اکنون در دو فیلم تبلیغاتی که از سوی گروه تروریستی النصره سوریه برای پیوستن جوانان به گروه تروریستی النصره در سوریه ضبط شده و در فضای مجازی منتشر شده، دیده شده است.

والدین «لوکاس» 26 ساله تأیید کرده‌اند که پسرشان که پیش از این کاتولیک بوده و همواره از 13 سالگی آرزو داشته که یک کشیش شود، در سال 2013 پس از آنکه در وین با گروه‌های افراط گرا آشنا می‌شود، مسلمان می‌شود و ابتدا به قاهره رفته و پس از آن به گروه تروریستی النصره در سوریه پیوسته و ظاهرا در همانجا نیز ازدواج کرده است. «لوکاس» که متولد لندن است، نام خود را به «ابو بصیر البریتانیایی» تغییر داده است.

بنا بر این گزارش، دبورا فلیپس مادر 53 ساله «لوکاس»، زمانی‌که او کودکی پیش نبوده، از پدرش جدا شده و با فرد دیگری ازدواج می‌کند و پدر لوکاس نیز به فلوریدا می‌رود.

«لوکاس» چند سال بعد وارد دانشگاه لیدز انگلستان می‌شود ولی پس از یک سال به خاطر افت شدید تحصیلی مجبور می‌شود از دانشگاه بیرون بیاید و وارد یک گروه موسیقی راک می‌شود و پس از مدتی به وین می‌رود و در آنجا با پدرش زندگی می‌کند.

دبورا فلیپس گفت: مدتی بود که از پسرمان بی‌خبر بودیم، سال گذشته روز مادر در حال گفتگوی تلفنی با همسر سابقم «پاتریک» بودم که به من گفت، فکر می‌کند که پسرمان مرده باشد چون عکسی از او در اینترنت دیده که پسرمان بی‌جان روی زمین افتاده بوده و به نظر هم نمی‌رسیده که زنده باشد.

فلیپس گفت: روز بعد، فهمیدیم که او نمرده بلکه به شدت مجروح شده است. او مورد اصابت یک خمپاره قرار گرفته بود و بازویش از پوست آویزان بود. او باید عمل می‌شد و برای 18 ماه نمی‌توانست در جنگ شرکت کند.

وی افزود: برای ماه‌ها هیچ خبری از او نداشتم تا آنکه یک ایمیل از او دریافت می‌کردم و تازه یک نفس راحت می‌کشیدم که او زنده است ولی خبری که اخیرا از او گرفته‌ام این است که او آنجا ازدواج کرده ولی هیچ چیز درباره همسرش نمی‌دانم ولی همینقدر می‌دانم که آنها هنوز هیچ فرزندی ندارند. ما فقط می‌خواهیم که او به خانه بازگردد و اگر او کار اشتباهی انجام داده باشد می‌خواهم که او تبعات کارش را بپذیرد، او هنوز جوان است و حداقلش این است که هنوز زنده است.