15 11 11 112361200

دنیل فلیت‌وود بیمار مبتلا به سرطانی که به آرزوی خود برای تماشای «جنگ ستارگان، نیرو برمی‌خیزد» رسیده بود، چند روز پس از برآورده شدن آرزویش درگذشت.

به گزارش مووی مگ به نقل از خبرآنلاین، اشلی همسر دنیل فلیت‌وود سه شنبه خبردرگذشت او را در فیسبوک اعلام کرد. این هوادار دو آتشه تگزاسی «جنگ ستارگان» مبتلا به سرطان ریه پیشرفته بود و به گفته دکترها زمان زیادی برای زندگی نداشت. او آرزو داشت پیش از مرگ خود قسمت تازه سری فیلم‌های «جنگ ستارگان» را ببیند.

آرزوی فلیت وود برای تماشای «نیرو برمی‌خیزد» خیلی زود حس همدردی دیگر هواداران «جنگ ستارگان» در شبکه‌های اجتماعی را برانگیخت و یک کمپین با هشتگ «forcefordaniel#» در رسانه‌های اجتماعی به راه افتاد تا این هوادار بیمار پیش از مرگ به آرزوی خود برسد.

پس از مشهور شدن این کمپین مارک همیل بازیگر کاراکتر لوک اسکای واکر، پیتر می‌هیو بازیگر کاراکتر چوباکا و بازیگر تازه‌وارد «جنگ ستارگان» جان بویگا نیز از برآورده شدن آرزوی فلیت‌وود حمایت کردند، تا در نهایت شرکت فیلم‌سازی دیزنی پیش از زمان اکران رسمی «جنگ ستارگان»، این فیلم را برای این هوادار بیمار نمایش دهد.

«جنگ ستارگان، نیرو برمی‌خیزد» از 18 دسامبر 2016 در سینما اکران خواهد شد. پس از اعلام خبر درگذشت این هوادار قدیمی «جنگ ستارگان» صفحه فیسبوک او از پیام‌های تسلیت دیگر هواداران پر شده است.