فلش

با پایان فصل اول سریال «فلش»، سرنوشتی برای دشمن اصلیش «ریورس فلش» رقم خورد که به نظر نمی رسید قادر به بازگشت برای فصل دوم باشد اما قرار است این بازگشت رقم بخورد.

به گزارش مووی مگ به نقل از تسنیم، با آغاز فصل دوم سریال «فلش»، 52 جهان موازی با جهان ما معرفی شد که باعث می شد طی ساز و کاری افراد بتوانند میان جهان ها سفر کنند. این موضوع توانست برخی کاراکترها که در فصل اول مرده بودند را به سریال باز گرداند. یکی از شخصیت های محبوب سریال که به خاطر سرنوشتی که در پایان فصل اول برایش رقم خورد دیگر قادر به بازگشت در فصل دوم به نظر نمی رسید، بدمن اصلی سریال، «ریورس فلش» بود. اما چندی پیش اندرو کرایسبرگ یکی از تهیه کنندگان و نویسندگان اصلی سریال اعلام کرد او هم به فصل دوم بر می گردد. در حالی که ذهن هواداران به سمت این جهان های موازی و بازگشت از آنها رفته بود اما کرایسبرگ اخیرا جزئیاتی را از بازگشت نقش اصلی منفی سریال بیان کرد.

او گفت به جای بازگشت از آینده یا جهان های موازی، داستانی رقم خواهد خورد که وی از گذشته بازگردد. او که نمی خواست و نمی توانست داستان سریال را بیشتر رسانه ای کند به همین حد اکتفا کرد که :« در سریال ما، زمان خطی نیست. گاهی شما وقایع را از مقطعی دیده اید و گاهی دیگر از زمانی دیگر. ریورس فلش جدید، قطعا آن رورس فلشی که در پایان فصل اول از هستی پاک شد نخواهد بود اما از سرزمین دیگر و جهان موازی هم نخواهد آمد

این سریال که در تعطیلات وسط فصل به سر می برد از این هفته دوباره از شبکه CW پخش خواهد شد.