به گزارش مووی مگ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، زندگی تجملی بازیگران هالیوودی با دستمزدهای نجومی همیشه زبان زد خاص و عام بوده است و هزینه های عجیب این گروه از افراد حیرت همگان را به دنبال داشته است.

یکی از عجیب ترین خریدهای سرمایه داران هالیوودی خرید جزیره هایی با طبیعت بکر بوده که تعدادی از آن ها را در این خبر قرار داده ایم.

ریچارد برانسون صاحب جزیره‌های "موستیکو" و "نِکِر" در دریای کارائیب، جزیره Makepeace در نوسا و جزیره انگلیس در دبی

9a0j6bdde0gg826na7

nw2l1lwhnbw0885qz61a

t0mx89sualp6l0v9882

وقتی پای صحبت از جزیره‌های شخصی به میان می‌آید، جای هیچ شکی نیست که ریچارد برانسون سرور همه جزیره‌داران به شمار می‌آید. 2 جزیره در دریای کارائیب متعلق به این فرد با نفوذ انگلیسی صاحب شرکت هواپیمایی ویرجین آتلانتیک است.


همچنین جزیره Makepeace را برای کارمندانش خریداری کرده تا هر وقت از کار روزمره خسته شدند بتوانند در سواحل آن لذت ببرند.


جانی دپ صاحب جزیره کوچک Little Halls Pond در باهاما

yedge9egwwr79vpnhxi5

او صاحب چهار جزیره در قسمت های شمالی باهاما به ارزش 50 میلیون دلار هست، البته او بیشتر اوقات فراغتش را در جزیره ماشا می‌گذراند و سه جزیره دیگر را برای روز مبادا نگه داشته است.

جانی دپ زمانی که در فیلم "دزدان دریایی کارائیب" ایفای نقش می‌کرد، عاشق باهاما شده و بالاخره قدم پیش گذاشت و این بهشت واقعی را برای خانواده‌اش خریداری کرد، این جزیره 3.6 میلیون دلار ارزش دارد و زیباترین صخره‌های دریایی را دارا می باشد، همچنین به خاطر لنگرگاه شخصی، مرداب هایی که در کنارش درخت های خرما روئیده و 6 بخش ساحلی سفید رنگ بکر و دست نخورده‌اش شهرت داشته و فقط با یک کشتی کوچک، هلیکوپتر یا هواپیمای دریایی می‌توان به آنجا سفر کرد.

مل گیبسون جزیره ماگو، فیجی

7n1t8c3jdo62hq8oh1nb

اهالی استرالیا جزیره‌های گرمسیری فیجی را محلی فوق‌العاده برای گذراندن ایام تعطیلات می‌دانند. مل گیبسون هم استرالیایی است و با خریدن جزیره مانگو در سال 2005 به مبلغ 15 میلیون دلار به دارندگان جزایر فیجی پیوست.

این جزیره یکی از بزرگترین جزیره‌های جنوب اقیانوس آرام محسوب می‌شود و کاملا دست نخورده و خالی از سکنه است، مل گیبسون هم سعی کرده به جز یک ساختمان برای استفاده شخصی بقیه جاهای جزیره را دست نخورده نگه دارد.


دیوید کاپرفیلد جزیره کوچک ماشا، باهاما

ndadrxa0q1yur2t8e5qi

دیوید کاپرفیلد صاحب چهار جزیره در قسمت های شمالی باهاما به ارزش 50 میلیون دلار است، البته او بیشتر اوقات فراغتش را در جزیره ماشا می‌گذراند و سه جزیره دیگر را برای روز مبادا نگه داشته است.

 وی این جزیره را هفته ای 325,000 دلار اجاره می‌کند و افراد مشهور دیگری مثل جان تراولتا و اپرا وینفری هم به این جزیره سفر کرده اند، کاپرفیلد آب های جزیره را سرچشمه جوانی می‌نامد و ادعا می کند این جزیره زیبایی نفس‌گیر فرازمینی دارد که شاید در خواب هم ندیده باشید.

لئوناردو دی کاپریو  جزیره Blackadore، بلیز

1az72g6jwj8becctgdli

وکیل تجاری لئوناردو دی کاپریو جزیره ای به ارزش 1.75 میلیون دلار را در سال 2005 برای وی خریداری کرد، این جزیره زیبا با سواحل شنی سفید رنگ، درخت های نارگیل و صخره‌های زیبا در نزدیکی صخره‌های مرجانی واقع شده است.

گفتنی است در این مکان هیچ جزیره دیگری وجود ندارد که مثل این جزیره فضا و درازای کافی برای ساخت یک فرودگاه را داشته باشد. لئوناردو هم برای این جزیره برنامه‌هایی دارد: مثل تبدیل کردن جزیره به یک پاتوق برای محفل‌های دوستان و ساخت هتل های زنجیره ای برای چهار فصل سال و بسیاری آرزوهای دیگر که باید دید کدام یک قابلیت تحقق پیدا کردن را دارند.

شکیرا  جزیره Bonds، باهاما

tz59q2bo0rm484e8qm

این جزیره وسیع 16 میلیون دلار ارزش دارد و هنرمندانی مثل شکیرا، راجر واترز ستاره پینک فلوید و الخاندرو سانز ستاره پاپ اسپانیایی به طور مشترک از این جزیره استفاده می‌کنند. آنها در فکر خلق آثار و برنامه‌های هنری و فرهنگی هستند تا بتوانند از هنرمندان دیگر و تازه واردین دنیای هنر پیشی بگیرند.


نیکلاس کیج  جزیره کوچک Leaf، باهاما

2xzg73wcbt4a2104n26z

سال 2006 نیکلاس کیج این جزیره باهامایی را به مبلغ 3 میلیون دلار خریداری کرد، وی پیش از این صاحب خانه‌ای فوق العاده مجلل در جزیره پارادایس بود و جزیرهLeaf  جزو جزیره‌های زنجیره ای اکزوما محسوب می‌شود و این جزیره در نزدیکی جزیره خصوصی جانی دپ قرار دارد و باید به این نکته اشاره کرد که با داشتن نخل های خرما، سواحل شنی طولانی و یک برکه با آب بسیار زلال و شفاف، این جزیره چیزی کمتر از یک بهشت نیست.

ادی مورفی جزیره Rooster، باهاما

gly8h8krxzjcjvdyc3

ادی مورفی جزو بازیگرانی است که بیشترین دستمزدها را دارد، پس طبیعی است که صاحب بهشتی رویایی، یعنی جزیره Rooster باشد که به جزیره‌ای دراز و کشیده معروف شده است. او در سال 2007 این جزیره را به مبلغ 15  میلیون دلار خریداری کرد و  فقط چند دقیقه با ناسائو پایتخت باهاما فاصله دارد.

تجارت و خرید و فروش زمین تا جایی در‌ هالیوود رواج پیدا کرده که بازیگرانی مثل ادی مورفی و برخی دیگر از ثروتمندان هم جزیره‌های شخصی‌شان را تبدیل به محلی تجاری کرده تا بتوانند چنین مکان هایی را تا آخر عمر برای خود و همسرشان حفظ کنند.