201604301532

در حالی که کمپانی‌های دی سی و برادران وارنر هم مشغول ساخت دنیای فیلم های ابرقهرمانی خودشان هستند، کارگردان «فلش» از این پروژه کنار کشید.

به گزارش مووی مگ به نقل از تسنیم، ست گراهام اسمیت که تا پیش از این قرار بود کارگردانی فیلم سینمایی «فلش» را بر عهده داشته باشد، از این پروژه کناره گیری کرد. او که قصد داشت نخستین تجربه کارگردانیش را با «فلش» انجام دهد، به دلیل چیزی که اختلاف خلاقیت نامیده شده از پروژه کناره گیری کرد.

گراهام اسمیت نویسنده «غرور و تعصب و زامبی ها»، «سایه های تاریک» و «آبراهام لینکلن: شکارچی خون آشام» است. او همین طور فیلمنامه «بتمن لگویی» را برای کریس مک کی نوشته و قرار است فیلمنامه «بیتل جویس 2» را هم برای تیم برتون بنویسد.

با اوجود خروج او از پروژه اما برادران وارنر اعلام کرده که به فیلمنامه ای که ست گراهام اسمیت برای «فلش» نوشته وفادار خواهند بود . این فیلمنامه بر اساس پلاتی نوشته شده که فیل لرد و کریس میلر آن را نگاشته اند.

تا پیش از این اتفاق قرار بود «فلش» روز 3 مارچ 2018 اکران شود اما معلوم نیست با توجه به این اختلاف، خللی در برنامه های برادران وارنر پیش آید یا خیر. در این فیلم عزرا میلر بازیگر نقش اول، بری آلن/ فلش خواهد بود.