20160516121304 39

بازیگر مشهور استرالیایی با حضور در نشستی در جشنواره کن گفت وقتی شروع به بازیگری کرد از هیچ یک از سبک‌های بازیگری پیروی نمی‌کرد و سبک او «متد راسل کرو» بود.

این بازیگر که با کمدی اکشن «آدم‌ های خوب» با رایان گاسلینگ بازی کرده و این فیلم دیروز برای نخستین بار در جشنواره کن و در بخش خارج از رقابت به نمایش درآمد، گفت: هرگز در یک مدرسه نمایشی نبوده است.

2078515

وی افزود: از ۶سالگی بازیگر بودم و بیشتر بر شخصیت تمرکز می‌کردم. آن موقع حتی نمی‌دانستم متد استانیسلاوسکی می‌تواند وجود داشته باشد. هیچ ایده‌ای در این باره نداشتم و اهمیتی هم به آن نمی‌دادم. در واقع به نظرم بازیگری سخت هم نیست و اگر بخواهی بازیگر شوی، می‌توانی حتی برای خودت بازیگر باشی.

در «آدم‌های خوب» به کارگردانی شین بلک، رایان گاسلینگ و راسل کرو در نقش دو کارآگاه ظاهر شده‌اند که در حال تحقیق درباره قتل زنی جوان هستند.

2078517

این فیلم در دهه ۱۹۷۰در لس آنجلس می‌گذرد و با نقدهای خیلی خوب مواجه شده است. پیتر بردشاو منتقد گاردین این فیلم را «وحشتناک لذتبخش» خوانده است و اوون گلایبرمن منتقد ورایتی آن را تحسین کرده است.

وی در پاسخ به خبرنگاری که پرسید آیا آنها در این فیلم «بدمن» یا «آدم بده» بودند گفت: نه من بتمن بودم و راسل هم رابین.

کرو به یک خبرنگار کلمبیایی هم گفت او نباید خبرنگار رادیو باشد زیرا چهره زیبایی دارد.

شین بلیک کارگردان این فیلم نیز در نشست مطبوعاتی فیلمش گفت: در این فیلم دو کمدین فیزیکی داریم. این بهترین نوع کمدی از نظر من است.

2078520

روز یکشنبه فیلم فرانسوی «از سرزمین ماه» به کارگردانی نیکول گارسیا نیز در بخش مسابقه نمایش داده شد. ماریون کوتیار بازیگر فرانسوی برنده اسکار بازیگر این فیلم است.