20160520114442 1

دواین جانسون بازیگر اکشن کار سینما، در نسخه سینمایی «کاراگاه جانسون » بازی می کند. این فیلم به صورت یک مجموعه فیلم دنباله دار تولید خواهد شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از جام جم آنلاین، فیلم نامه اقتباسی این اکشن ماجراجویانه و پررمزوراز براساس داستان چند جلدی نوول پرخواننده ای به همین نام ساخته می شود.

رابرت لودلوم جنایی نویس موفق دنیای ادبیات، نویسنده نوول های کاراگاه جانسون است. صنعت سینما قبل از این مجموعه داستان بورن او را تبدیل به فیلم های سینمایی کرده است.

کمپانی یونیورسال تهیه کننده مجموعه فیلم «بورن» با بازی مت دیمون، خشنود از موفقیت بالای مالی این مجموعه اکشن افشاگرانه، حالا به سراغ «کاراگاه جانسون » رفته است.

فیلم نامه اقتباسی قسمت اول این اکشن ماجراجویانه را آکیوا گلدمن و جیمز واندربیلت می نویسند. هنوز کارگردانی برای این فیلم، انتخاب نشده است.

دواین جانسون قهرمان دنیای کشتی کج که با نام راک هم شناخته می شود، در «کاراگاه جانسون » در نقش یک مامور مخفی ظاهر می شود که شرکت خصوصی کاراگاهی خودش را به راه می اندازد.

او در هر قسمت این مجموعه فیلم، قرار است با یک پرونده پیچیده جنایی روبرو شده و به حل آن بپردازد. شنیده می شود در هر قسمت فیلم، یک بازیگر بسیار مشهور در کنار راک بازی خواهد کرد.

کمپانی یونیورسال از سال 2014 به دنبال تولید نسخه سینمایی داستان نوول رابرت لودلوم بوده است. از همان زمان، اعلام شد دواین جانسون نقش اصلی آن را بازی خواهد کرد.

به نوشته امپایر آنلاین، کلید فیلم برداری این اکشن پررمزوراز اواخر فصل تابستان در شهر نیویورک زده می شود. «کاراگاه جانسون » برای نمایش عمومی در فصل تابستان سال آینده میلادی آماده می شود.

دواین جانسون هم اکنون در حال بازی در قسمت هشتم مجموعه فیلم پرفروش «سریع و آتشی» است. وی در این اکشن ورزشی، با وین دیزل هم بازی است.