20160530151759 1

جف بریجز ستاره مطرح دهه هشتاد میلادی سینما، قرارداد بازی در قسمت دوم «کینگزمن» را امضا کرد. این فیلم با نام «کینگزمن: دایره طلایی» جلوی دوربین می رود.

به گزارش مووی مگ به نقل از جام جم آنلاین، با آن که تهیه کنندگان فیلم خبر حضور بریجز را به صورت رسمی اعلام کرده اند، اما هنوز اطلاعی از نوع نقش وی در فیلم در دست نیست.

با این حال، مسئولان کمپانی فوکس قرن بیستم گفته اند، جف بریجز در محصول تازه آن ها، نقش بسیار مهمی دارد و یکی از کاراکترهای اصلی بزرگسال آن است.

به این ترتیب، بریجز برای بازی در این کمدی اکشن نوجوانانه و جاسوسی، به بازیگران سرشناسی چون چانینگ تاتوم، جولین مور، التون جان و هالی بری می پیوندد.

تعدادی از بازیگران نوجوان و تازه وارد سینما هم، نقش مقابل این بازیگران مطرح بزرگسال را بازی خواهند کرد. متیو ون دوباره کارگردانی فیلم را به عهده دارد.

به نوشته هالیوود ریپورتر، او قسمت دوم این کمدی اکشن موفق و پرفروش را براساس فیلم نامه غیراقتباسی و اصیل جین گلدمن کارگردانی خواهد کرد.

سازندگان فیلم خط اصلی داستان قسمت تازه را فاش نکرده اند. اما می توان حدس زد کاراکترهای جاسوس نوجوان داستان فیلم، یک بار دیگر راهی یک ماموریت خطرناک جاسوسی بین المللی خواهند شد.

قسمت اول فیلم در سال 2015 اکران عمومی شد و در کمال تعجب سازندگانش و تحلیل گران اقتصادی سینما، یک فروش بالا و پیش بینی نشده جهانی 414 میلیون دلاری را تجربه کرد.

حدود 129 میلیون دلار از این رقم، متعلق به جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی بود. موفقیت فیلم در بقیه کشورهای دنیا نشان داد، تماشاگران از ماجراجویی های جاسوسی نوجوانان هم استقبال خوبی می کنند.

همان زمان رسانه های گروهی پیش بینی کردند تهیه کنندگان فیلم درکمپانی فوکس قرن بیستم، قسمت های بعدی آن را هم در دستور کار تولید قرار داده و آن را تبدیل به یک مجموعه فیلم دنباله دار سینمایی کنند.

قسمت تازه «کینگزمن» تا یک ماه دیگر در لوکیشن های مختلف کشور انگلستان جلوی دوربین می رود، تا برای نمایش عمومی در 16 ژوئن سال آینده میلادی آماده شود.