20160605131342 1

جاستین لین فیلم ساز تایوانی تبار مقیم هالیوود، با تولید یک فیلم تازه سینمایی یاد و خاطره بروس لی را زنده می کند. این فیلم با نام «سلحشور» وارد مرحله تولید می شود.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر ، شانون لی دختر بروس لی که یک شرکت فیلم سازی دارد، در کنار جاستین لین این درام رزمی و اکشن را تهیه می کند.

به گفته لین، فیلم «سلحشور» یکی از پروژه های مهمی بود که بسیار مورد توجه بروس لی قرار داشت. این بازیگر رزمی کار علاقه خاصی به این پروژه داشت.

اما مرگ نابهنگام بروس لی در دهه هفتاد میلادی، امکان تولید این فیلم را غیرممکن کرد. شانون لی که از علاقه زیاد پدرش به این فیلم اطلاع داشت، تصمیم به تولید آن گرفت.

جاستین لین می گوید:« بروس لی خیلی این فیلم را دوست داشت و من خوشحالم که می توانم امکان حیات برای آن فراهم کنم. با این کار، ما آرزوی بزرگ او را برآورده می کنیم

قرار است فیلم نامه فیلم دست خوش تغییراتی شود و در آن، یاد و خاطره بروس لی زنده شود. از قرار معلوم، تعدادی از فیلم هایی که از بروس لی گرفته شده و تا به حال در جایی دیده نشده، در این فیلم مورد استفاده قرار می گیرند.

به نوشته امپایر آنلاین، تهیه کتتدگان فیلم این روزها به دنبال بازیگر رزمی کاری هستند که در عین حال، شباهت هایی هم به بروس لی داشته باشد.

«سلحشور» با داستانی جنایت کارانه که در دهه هفتاد میلادی رخ می دهد، قرار است یادآور فیلم های مهم بروس لی هم چون «اژدها وارد می شود»، «خشم اژدها» و «راه اژدها» باشد.

بروس لی که اصلیتی هنگ کنگی داشت و در آمریکا تبدیل به قهرمان هنرهای رزمی و ستاره سینما شد، در سال 1973 به دلیل یک بیماری مرموز درگذشت.

جاستین لین طی چند سال گذشته، کارگردان چهار قسمت از مجموعه فیلم موفق اکشن و ورزشی «سریع و آتشی» بوده است. شانون لی می گوید او بهترین گزینه برای کارگردانی فیلم رویایی پدرش به حساب می آید.