20160611130237 22

وقتی دنیل با جنازه خودش شوار اتوبوس شد و چند تا سلفی گرفت قطعا به این فکر می‌کرد که دارد چند تا از عجیب‌ترین سلفی‌های تاریخ را می‌گیرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از بانی فیلم، اعضای کمپین تبلیغاتی فیلم «مرد ارتش سوییس» دارند کلی از کارشان لذت می‌برند. بعد از اینکه چند روز پیش وبسایت این فیلم افتتاح شد و در آن این امکان در دسترس هواداران قرار داده شده که بتوانند با جنازه بی جان دنیل رادکلیف بازی کنند و تا هر وقت دلشان می خواهد آن را این طرف و آن طرف پرت کنند، حالا توزیع کننده این فیلم یعنی A24 ایده جدیدی داده است.

دیگر کی می‌توان درباره فیلمی با نقش آفرینی دنیل رادکلیف حرف زد که او در آن نقش یک جنازه را بازی می‌کند و بوی ناخوشی تولید می‌کند که حتی بعضی از مخاطبانی که آن را در پیش نمایش فیلم در سینما تماشا می کردند از سالن بیرون رفتند.

همه اینها موجب شد دنیل رادکلیف عازم توری در نیویورک و سوار یک اتوبوس دو طبقه شود و کنار خود هم همان مانکن جنازه‌ای را نشاند که در فیلم مورد استفاده قرار گرفته بود. رادکلیف در عین حال به سوال‌های روزنامه نگاران پاسخ داد و مهم تر از همه، با جنازه خودش عکس گرفت که مسلما نتیجه‌اش بعضی از عجیب‌ترین سلفی های تاریخ شد. رادکلیف پیش تر درباره این نقش گفته بود: «خیلی دوست دارم که این نقش، نقشی دیوانه‌وار و عجیب است. راستش را بخواهید هیجان‌انگیز است که از هر عاملی برای پیش بردن خط داستانی و احساسات شخصیت ها و اذیت کردن بینندگان استفاده شود. نکته فوق العاده‌ای در موردش هست

در فیلم «مرد ارتش سوییس» پل دنو نقش مردی جوان را بازی می‌کند که در جزیره‌ای دورافتاده رها شده و تصمیم به خودکشی می گیرد. او ناگهان متوجه می شود که جنازه‌ای (ردکلیف) روی شن‌های ساحل شناور است و از آن استفاده می‌کند تا خود را به جایی برساند. البته قبل از اینکه بخواهد خودش را نجات دهد کمی در طبیعت وحشی با همراه تازه پیدا شده‌اش گردش می‌کند.

در نهایت ممکن است تماشاگر در انتها به این نتیجه برسد که این جسد هم زاییده ذهن روح سرگردانی است که از تنهایی به تنگ آمده و دوست دارد تصور کند که تنهایی‌اش با حضور یک جسد، پر می‌شود و همه چیز تنها در تصور شخصیتی که دانو نقشش را بازی می‌کند، می‌گذرد. در هر حال این روح با یافتن دوست جدیدش، سرانجام به این نتیجه می‌رسد که بهتر است به خانه بازگردد.

دانیل رادکلیف بازیگر «هری پاتر» که از بازی در نقش‌های متفاوت استقبال می‌کند در این فیلم نقش آن جسد مرده را بازی کرده است که توجه روح سرگردان را به خود جلب می‌کند. نقش رادکلیف فقط شامل جسدی می‌شود که در تمام فیلم بدون نشانه‌ای از حیات، روی زمین افتاده است. این فیلم روز اول جولای در سینماهای ایالات متحده شروع به پخش کرد و هنوز روز اکران آن در بریتانیا اعلام نشده است.